Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
5,998 İzlenme
Antim: The Final Truth
7.8 IMDB Puanı

Antim: The Final Truth

(Antim)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Salman Khan Films
  • Film Süresi 2sa 18dk
Senaryo Siddharth Salvi, Abhjeet Shirish Deshpande, Mahesh Manjrekar
2021 yılında vizyona giren Antim: The Final Truth izle filmi Mahesh Manjrekar yönetmenliğinde gösterime giren ve senaryosunda Manjrekar ile birlikte Siddharth Salvi, Abhjeet Shirish Deshpande isimlerinin imzası bulunan Hint filmidir. Hindistan yapımı Antim full izle filmi aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer alan bir suç filmidir. Antim izle filminin oyuncu kadrosunda ise Salman Khan, Aayush Sharma, Mahima Makwana, Mahesh Manjrekar isimleri yer almaktadır.

Hint filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan 2021 yapımı Antim Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Rajveer arazisini satmak zorunda kalan ve kendi topraklarında işçi olarak çalışan sıradan bir çiftçidir. Rajveer’in oğlu Rahulya'nın hikayesini anlatan Antim izle filminde babası arazisini satmıştır ve kendi arazisinde bekçi olarak yaşamaktadır. Bir gün, çiftliğin sahibi Rahulya'nın babasını döver ve bunun üzerine Rahulya, araziyi geri alacağına dair kendisine söz verir. Bir gün mahallenin serserileri yaşlı bir adamı gasp etmek üzereyken Rahulya onları döver ve bu sebepler hapse atılır. Daha sonra hapiste bir suçlu olan Nanya ile tanışır ve hapisten çıktıktan sonra ikili birlikte hareket etmeye başlar.

Aynı sırada Rahulya, çaycılık yapan Manda'ya da aşık olur.Bir süre sonra yanlışlıkla Belediye Başkanını öldürünce bir anda popüler olmaya başlar ve Nanya ise onu sahte delillerle cinayetten kurtarır. Rahulya, şehirde nam saldıktan sonra sebzecilerin sorunlarıyla ilgilenmeye başlar ve aldıkları ürünleri daha uygun fiyata alacağına dair onlara söz verir. Ancak her ne kadar esnaf, Rahulya’yı sevmeye başlasa da, babası onun bu yeni halinden memnun değildir. Bir süre sonra Rahulya Nanya'nın çetesinin önemli adamlarından biri haline gelir ve bir gün, Pitya ve Daya, Nanya'ya Rahulya'nın öğretmeninin sahip olduğu araziyi ilhak etmedikleri konusunda şikayette bulunur.

Rahulya bu olayı tatsız bir şekilde çözer ve tekrar Nanya tarafından kurtarılır. Antim izle filminde olayların giderek büyümesinden sonra ailesi tarafından tamamen reddedilir ve evden kovulur. Manda ise onun masum olduğunu düşünmeye devam eder. Bir gün Nanya, Rahulya'yı doğum günü partisine davet eder ve o gece Rahulya, Nanya’yı öldürür. Ancak Antim The Final Truth izle filminde o gece orada bulunan bir polisle kavga ettikten sonra yeniden hapse gönderilirse de birkaç ay sonra yeniden serbest kalır. Hapisten sonra Rahulya artık yaşadığı bölgenin mafyası olmuştur ve herkese korku salar. Bir gece, bir gencin ondan yardım istemesinden sonra Rahulya bu gence ısınır ve onu yanına alır.

Diğer tarafta ise polis memuru Rajveer Singh, Rahulya'nın ailesine üzülür ve bu konuda Rahulya'yı uyarmaya devam eder. Rahulya’nın bu vurdumduymaz tavırları nedeniyle Rajveer aradan çekilir ve kasabada yeni bir çete savaşı başlar. Bir süre sonra Rahulya yükselmeye devam ettikçe, aynı oranda yalnızlaşmaya başlar. Eskiden en yakınında olduğu insanlar artık ona kötü gözle bakmaktadır ve bir süre sonra Manda’nın babası da ona kızını vermeyeceğini söyleyince öfkelenerek sevdiği kadının babasını öldürür. Son yılların en iyi Hint filmlerinden biri olan Antim izle ya da Antim The Final Truth izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Hint Filmleri dileriz.