Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
4,863 İzlenme
Aquaman
6.9 IMDB Puanı

Aquaman

(Aquaman)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 13dk
Aquaman izle filmi, oyuncu kadrosunda Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson ve Nicole Kidman gibi isimlerin bulunduğu ve James Wan yönetmenliğinde 2018 yılında vizyona giren Aquaman Türkçe Dublaj izle filmi ABD-Avustralya yapımı aksiyon dolu bilim kurgu ve fantastik filmler kategorisinde yer alan süper kahraman filmidir. Aquaman izle filminin konusu ise Justice League izle filminden hatırladığımız Aquaman isimli süper kahramanın hikayesini en başından anlatması ile başlıyor, Bir sahil kasabasında tek başına yaşayan deniz feneri bekçisi Thomas Curry, yine sıradan bir günde rutin işlerini yaptığı fırtınalı bir günde kayalıkların üzerinde şehir efsanesi sayılan Atlantis Krallığının kraliçesi Atlanna yaralı bir şekilde bulur ve evine götürür.

Aradan geçen bir kaç hafta sonra Aquaman hd izle filminde Atlanna’nın peşine düşen askerler Thomas’ın evini basar ve aralarında çatışma çıkar, ancak Atlanna onları alt etmeyi başarır. Birlikte yaşamaya başlayan Atlanna ve Thomas bir süre sonra birbirlerine aşık olurlar ve Arthur adında özel yetenekleri olan bir çocukları olur. Kral Orvax’ın gönderdiği Atlantis askerleri Atlanna'yı bulur geri almak için geldiğinde, onları yener ama Thomas ve Arthur’u korumak için ailesini terk etmek zorunda kalır. Atlanis’e döneceği sırada Arthur’a işleri yoluna koyduğunda geri döneceğine dair söz verir ve Arthur'u eğitmesi için çok güvendiği Vulko'ya emanet eder. Volko’nun eğitiminden geçmesiyle yetenekli bir savaşçı olan Arthur, Atlanna'nın bir insanı sevdiği ve melez bir oğlu olduğu için Orvax tarafından idam edildiğini öğrenince Atlantis'i ve Kral tahtını reddeder.

Dünya’da zorda kalan insanlara yardım etmeye başlayan Arthur, Rus denizaltısını kaçıran korsanlarla yüzleşir ve Liderleri, Arthur tarafından öldürülür. Ancak oğlu David intikam yemini eder. Arthur'un küçük üvey kardeşi ve tahtın varisi Orm Marius, Xebel Kralı Nereus'u Atlantis'i birleştirmeye ve okyanusları kirlettiği için insanların dünyasını yok etmeye yardım etmeye ikna eder. Aquaman 1 izle filminde, Orm dört krallığı da birleştirirse, gezegendeki en güçlü kuvvetin komutanı olan Okyanus Ustası unvanını almanın peşindedir. Nereus'un kızı Mera ise bu plana katılmayı ve nişanlısı Orm’a yardım etmeyi reddeder ve Arthur'un yardımını ister. Arthur, Mera’nın yardım isteğini kabul eder ve Atlantis'e geri döner.

Aquaman Türkçe Dublaj izle filminde Vulko, Atlantis'in ilk hükümdarı Atlan'ın Üç Dişli Mızrağı'nı alıp Atlantis’in gerçek kralı olarak hak ettiği yeri geri alması konusunda Arthur’a yardım eder. Ancak plan kurdukları sırada Orm'un adamları tarafından pusuya düşürülürler ve Arthur yakalanır. Orm, Atlanna'nın ölümü için onu suçlar düelloda teklifi yapar. Ancak Orm’un mızarağı daha güçlüdür ve Arthur’u köşeye sıkıştırdığı sırada imdadına Mera yetişir. Arthur ve Mera, Üç Dişli Mızrağın dövüldüğü Sahra Çölü'nün altında saklanan Kaçak Krallığı'na yolculuk eder ve onları trident'in koordinatlarını alacakları Sicilya, İtalya'ya götüren holografik bir mesajın kilidini açar. Orm ise David'e Arthur'dan intikamını alabilmesi için Atlantis teknolojisine sahip bir Atlantis savaş kıyafeti verir, Vulko'yu da ihaneti sebebiyle hapseder ve Atlantis Balıkçılar Krallığını krallarını öldürerek krallığı kendisine itaat etmeye zorlar. David ise kendini Kara Manta olarak adlandırır ve Arthur'un peşine düşer.

Arthur ve Mera, Siper'in canavarlarını zorda olsa kurtulur ve bir kara delikten geçer ve bu delik onları Dünya'nın merkezindeki keşfedilmemiş bir coğrafyaya taşır. Senaryosu Will Beall, Geoff Johns ve Paul Norris’e ait DC evreninin sevilen karakterlerinden Aquaman izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1