Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
484 İzlenme
Bad Boys 3
6.6 IMDB Puanı

Bad Boys 3

(Bad Boys for Life)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 2sa 4dk
Bad Boys for Life izle ya da Bad Boys 3 Her Zaman Çılgın izle filmi Bad Boys filmleri serisinin üçüncü filmidir. Aksiyon ve macera filmleri türündeki bu film 2020 yılında Adil El Arbi ve Bilall Fallah tarafından yönetmenliği yapılmıştır. Senaryosunu Chris Bremner, Peter Craig ve Joe Carnahan'ın yazdığı Bad Boys for Life filminin başrollerinde Will Smith ve Martin Lawrence, Paola Núñez, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Kate del Castillo, Nicky Jam ve Joe Pantoliano isimleri yer alıyor.

Komedi ve aksiyon filmleri hayranlarının severek izlediği Bad Boys serisinin üçüncü filmi olan Bad Boys 3 Her Zaman Çılgın türkçe dublaj izle filminin konusu ise Meksikalı Kartel’in lideri olan Benito, karısı Isabel ve oğlu Armando'nun yardımıyla hapishaneden kaçarken öldürülür. Isabel, Benito'nun sakladığı yüksek miktardaki parayı geri alması ve babasının intikamını alması için Armando’yu Miami’ye gönderir ve listenin en sonuna dedektif Lowrey'i yazar. Mike ise ortağı Marcus’un kızının doğumunda Marcus’un yanında olur. Emekli olarak ailesine daha fazla zaman ayırmak isteyen Marcus bu kararıyla Mike’ı üzer. Doğum partisi düzenlendiği sırada saldırıya uğrayan kahramanlarımızdan Mike vurulur ve komada bir kaç ay geçirir.

Çılgın İkili 3 türkçe dublaj izle filminde Mike'ın iyileştikten sonra intikam almaya kararlı olan Marcus bir muhbirden silah kaçakçısı olan Grassie'nin kimliğini öğrenir. Mike'ın soruşturmadan uzak durma emirlerine uymayacağını anlayan yüzbaşı Howard, Mike'ın eski kız arkadaşı Rita’nın teknoloji şirketinde çalışmasına izin verir. Daha sonra Marcus, suikastçının peşindeki muhbir Carver Remy tarafından aranır ve Marcus, Mike ile iletişime geçer ve ikili Carver'a gider ve kahramanlarımız yine çok geç kalmıştır. Sonunda Armando ile karşılaşan Mike onunla kavga eder ancak Armando kaçmayı başarır.

Emekli olmaya karar veren Howard ise Mike'a tavsiyelerde bulunur. Ancak Armando onları takip etmiştir ve çıkan çatışmada yüzbaşı Howard ölür. Marcus bu olaydan sonra emekli olmaktan vazgeçer. Sonrasında devam eden olayların ardından Mike özel olarak Marcus'a Isabel ile ilgili bazı gerçekleri açıklar. Bad Boys for Life ya da nam-ı diğer Bad Boys 3 Her Zaman Çılgın izle filmini Full HD ve 1080p kalitesinde Türkçe Dublaj ive Türkçe Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak sitemizden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.