Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
998 İzlenme
Barut Kokteyli
6.1 IMDB Puanı

Barut Kokteyli

(Gunpowder Milkshake)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi StudioCanal, The Picture Company, Netflix
  • Film Süresi 1sa 54dk
Yönetmen
Senaryo Ehud Lavski, Navot Papushado
2021 yılında vizyona giren Gunpowder Milkshake izle ya da Türkçe adıyla Barut Kokteyli izle filmi, Navot Papushado’nun yönetmenliğini yaptığı bir filmdir. Senaryosu Ehud Lavski, Navot Papushado isimleri tarafından kaleme alınan Barut Kokteyli full izle filmi ABD, Fransa ve Almanya yapımı olup suç ve gerilim filmleri türünde yer alan aksiyon filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Karen Gillan, Lena Headey, Carla Gugino, Michelle Yeoh, Angela Bassett gibi oyuncular yer almaktadır.

Barut Kokteyli Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Sam on iki yaşındayken, suikastçı annesi Scarlet'in şehri terk ettiğini öğrenir. Silahlı adamlar Scarlet'i öldürmek için gelirler, ancak Scarlet onları öldürür ve kaçar, arkasında Sam’i bırakır. Aradan geçen on beş yılın ardından Sam, Scarlet'in çalıştığı aynı firmada insan kaynakları başkanı olan Nathan için bir suikastçı olarak çalışmaktadır. Nathan, Sam'e yeni bir iş verir, Firma'dan para çalan bir adamı öldürür ve parayı geri verir. Sam, silahlarını yenileriyle değiştirmek için silah deposuna gider. Orada, Scarlet'in üç eski suç ortağı olan Anna May, Madeline ve Florence ile tanışır. Ancak habersiz geldiği için onu öldürmeyi düşünürler ve kimliğini öğrendiklerinde fikirlerini değiştirirler.

Sam, çalınan parayı almak için bir otel odasına sızar ve adamı vurur Gunpowder Milkshake izle filminde aramayı dinlerken, adamın kaçırılan küçük kızını kurtarmak için parayı çaldığını ve onunla değiş tokuş etmek için yakındaki bir bowling salonuna getirmesi gerektiğini öğrenir. Sam, onu tedavi ettirmek için şirkete bağlı özel bir doktora götürür ve takası yapmayı kabul eder. Nathan ise planını öğrenir ve onu durdurmak ve parayı geri almak için üç adamını gönderi ve Sam’i etkisiz hale getirir. Maskeli adamlar, parayı almadan önce ona kızı Emily'yi verir. Sam onları takip eder, ancak adamlar birbirlerine dönerek ölümlerine ve çalınan paranın yok olmasına neden olur.

Diğer tarafta ise Nathan, Sam'in daha önceki bir işte öldürdüğü adamlarından birinin güçlü bir suç imparatorluğunun başı olan Jim McAlister'ın oğlu olduğunu öğrenir. Çatışmayı önlemek için, öldürülmek üzere Sam'in bilgisinden ve konumundan vazgeçer. Doktor, Sam'e bir serum enjekte eder ve Sam, Emily'den ellerine bir bıçak ve tabanca bantlamasını ister ve Emily onları üç adamıyla savaşmak için kullanır. 2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Gunpowder Milkshake izle ya da Barut Kokteyli izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum