Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

4,285 İzlenme
Baskın 1
7.6 IMDB Puanı

Baskın 1

(The Raid)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Pt. Merantau Films
  • Film Süresi 1sa 41dk
Yönetmen
Senaryo Gareth Evans
6 ödül ve 10 adaylık ile 2011 yılında Gareth Evans yönetmenliğinde ve senaristliğinde vizyona giren The Raid 1 izle ya da türkçe adıyla Baskın 1 izle filmi orijinal adı Serbuan Maut olarak vizyona girmiştir. Vizyona girdiğinde yılın en iyi aksiyon filmi olarak gösterilen Endonezya yapımı The Raid full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Iko Uwais, Joe Taslim, Donny Alamsyah, Yayan Ruhian, Pierre Gruno isimleri yer almaktadır.

Baskın 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Teğmen Wahyu ve Çavuş Jaka’nın önderliğinde 20 kişilik bir özel kuvvetler polis ekibine henüz çaylak bir polis olan olan Rama’da katılır. Ekibin görevi ise bir apartmanı karargahı olarak kullanan uyuşturucu ve suç örgütü lideri Tama Riyadi'yi yakalamaktır. Tama bu apartmanı adamları ile birlikte yönetirken, suçlulara ve bağımlılara oda kiralayıp onları koruması altına almaktadır. Ekip gizlice binaya sızmayı başarır ve yukarı katlara doğru ilerlemeye devam eder.

Ekip 6. kata geldiğinde Tama’nın adamları tarafından fark edilir ve alarm çalmaya başlar. Tama adamlarına haber verir ve takviye gelen ekiple polisler arasında büyük bir çatışma çıkar ve ekibin neredeyse tamamı öldürülür. Wahyu ölmeden önce Jaka’ya Tama tarafından yolsuzluğa bulaştığını ve bunu temizlemek için operasyonu düzenlediklerini, yardıma herhangi bir polis kuvvetinin gelmeyeceğini ve operasyonun onaylı bir operasyon olmadığını itiraf eder. Daha sonra Rama ve Bowo iyi niyetli bir kiracının evine sığınır ve ne yapacaklarına karar verirler. Çıkış yolu arayan Rama katta çetenin birkaç ekibiyle karşılaşır ve onları öldürür.

Baskın 1 full izle filminde daha sonra Rama kardeşi Andi ile karşılaşır. Andi ise Tama’nın sadık adamlarından biri olmasına rağmen kardeşinin binadan sağ çıkamayacağına inandığı için ona yardım etmeye karar verir. Andi onu sağ olarak binadan çıkma teklifini yapsa da Rama arkadaşlarını bırakmak istemez ve apartmanda yollarını ayırırlar. Bu sırada Tama’nın en ölümcül adamlarından biri olan Mad Dog, ekibin diğer üyeleri Jaka ve beraberindeki polisleri dördüncü katta bulur ve Wahyu kaçarken Jaka, Mad Dog ile kapışmaya başlar ancak öldürülmekten kurtulamaz. The Raid 1 (Baskın) izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile sitemizden Full HD ve 1080p kalitede donmadan kesintisiz olarak izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1