Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,512 İzlenme
Becky
5.9 IMDB Puanı

Becky

(Becky)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Yale Productions
  • Film Süresi 1sa 33dk
Senaryo Nick Morris, Lane Skye, Ruckus Skye
2020 yılında vizyona giren Becky izle filmi Jonathan Milott ve Cary Murnion ikilisinin yönetmenliğini yaptığı ve senaryosu Nick Morris, Lane Skye, Ruckus Skye isimlerinin ortaklaşa kaleme aldığı ABD yapımı gerilim ve aksiyon filmleri türünde yer alan bir filmdir. Lulu Wilson, Kevin James, Joel McHale isimlerini başrollerde gördüğümüz Becky türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Becky Hooper isimli genç kız, son zamanlarda ailesiyle ilgili yaşanan bir sorun nedeniyle sorgulanmaktadır. Şüpheli ve belirsiz cevaplar veren Becky, olayları hatırlamakta zorluk çekmektedir.

Becky full izle filminde iki hafta önce ise sıradan bir lise öğrencisi olan Becky’nin annesi 1 yıl kadar önce ölmüşken babası Jeff ile araları soğuktur. Babası ise onu okuldan almaya geldiği sırada bir çete lideri Dominick’in adamları ile aralarında kavga çıkar. Dominick’in adamlarından Apex, Cole ve Hammond ise bir hapishane nakliye aracına binerler ve polis numarası yaparak bir mahkum ve gardiyanları öldürürler. Daha sonra yolda bir arabayı daha durdurarak içindekileri öldürür ve arabayı alıp uzaklaşırlar.

Diğer tarafta ise Becky ile Jeff arasında, annesi için önemli olan evi sattığı için babasıyla arasında bir tartışma yaşanır. Daha sonra Jeff kız arkadaşı Kayla ve oğlu ile geldiğinde ise Jeff, Becky’ye nişanlandıklarını ve yakın zamanda evleneceklerini söylediğinde Becky’nin morali daha da bozulur. Yalnız kalmak için bir süre uzaklaştığında ise evde gizemli ve daha önce hiç görmediği bir anahtar bulur. Bu olaylar yaşanırken Dominick’in çetesi eve gelir ve Apex evdekilerin kaçmasına izin vermeye çalışırken Kayla ve oğlunun kaçmasına yardım eder, Ancak diğerleri onları köşeye sıkıştırır ve yakalanırlar.

Dominick eve geldiğinde ise Becky’nin bulduğu anahtarın peşinde olduğunu söyler ve anahtarı vermeleri için Kayla’yı vurur. Becky çıkan gürültüden evde bir sıkıntı olduğunu anlar, ancak Dominick onun yakınlarda olduğunu hisseder. Dominick daha sonra Becky’yi ortaya çıkarmak için Jeff'i kullanır ve ona işkence yapmaya başlar. Becky ise bu duruma dayanamayıp anahtarı onlara vereceğini söylese de Jeff ona kaçmasını söyler. Çıkan arbededen sonra Jeff kaçmayı başarır ve Becky ile bir araya geleceği an Dominick onu sırtından vurur.

Becky altyazılı izle filminde daha sonra Dominick tarafından yakalanan Becky anahtarı onun gözüne saplar ve kurtulur. 13 yaşındaki asi bir genç kızın, kendisinden sayıca ve fiziksel olarak üstünde gangsterlere karşı verdiği nefes kesen bir gerilim filmi olan Becky izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi gerilim filmleri dileriz.