Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,414 İzlenme
Belalı Tanık 2
6.1 IMDB Puanı

Belalı Tanık 2

(Hitman's Wife's Bodyguard)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Millennium Media
  • Film Süresi 1sa 40dk
Yönetmen
Senaryo Tom O'Connor, Brandon Murphy, Phillip Murphy
Belalı Tanık 2 izle ya da orijinal adıyla Hitman’s Wife’s Bodyguard izle filmi 2021 yılında Patrick Hughes tarafından yönetmenliği yapılan ABD ve İngiltere yapımı bir filmdir. Senaryosu Tom O’Connor, Brandon Murphy ve Philip Murphy isimlerinin kaleme aldığı Belalı Tanık 2 hd izle filmi aksiyon ve suç filmleri türünde yer alan bir komedi filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Stewart Alexander, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas gibi oyuncular rol almaktadır.

Belalı Tanık 2 Türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Michael Bryce yılın en iyi koruması olan AAA Altın Kupa ödülünü kazanmayı hayal ediyor. Ancak eski müşterisi Takashi Kurosawa ve Bryce'ın Baş Düşmanı Darius Kincaid'in anıları Bryce'ın aklını alt üst ettiğinden, kısa süre sonra rüya bir kabusa dönüşür. Bryce terapistine, Darius müvekkilini öldürene kadar en iyi koruma olduğunu ve böylece kariyerini bir uçuruma sürüklediğini itiraf eder. 2 hafta içinde, komite Bryce'ın koruma ruhsatını yeniden değerlendirecek. Basınç onu ağırlaştırıyor. Terapisti Bryce'a koruma işini ve silahları unutmasını ve bir saatin ihtiyacı olan bir tatile çıkmasını tavsiye eder.

Yunanistan'da ekonomisi Avrupa Yaptırımları tarafından eziliyor ve ülke çöküşün eşiğinde Belalı Tanık 2 altyazılı izle filminde 4 gün içinde AB, Yunanistan'a, başta Yunan vatansever Aristoteles Papadopoulos olmak üzere, sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanan Yunanistan'a yeni bir mali yaptırım uygulamaya karar veriyor. Edebiyat ve kültür aşığı Aristoteles, AB'nin bakanını öldürür ve Avrupa'nın elektrik şebekesini ve altyapısını yok etmek için bir terörist planın beynidir. AB'yi gelecekte hiçbir ülkeye yaptırım uygulamaması için felç etmek istiyor. Capri'deki huzurlu tatilinin tadını çıkarırken, Bryce, Darius'un karısı Sonia Kincaid tarafından başka bir kurtarma görevine çekilir . Bryce'a Darius'un bir mafya tarafından aniden kaçırılması hakkında bilgi verir. Çaresiz ve çelimsiz Bryce, tetikçi çifte silahsız yardım etmeye çalışır. Ancak, savaş sırasında Sonia, Darius ve Bryce istihbarat teşkilatı tarafından tutuklandı.

Boston merkezli Interpol ajanı Bobby O'Neill üçlüyü tehdit ediyor ve onlara ancak Aristoteles Papadopoulos tarafından düzenlenen bir siber saldırıyı durdurmak için gizli bir görevde Interpol'e yardım etmeyi kabul etmeleri halinde bağımsızlık teklif ediyor. Aksiyon filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Hitman’s Wife’s Bodyguard izle yada Belalı Tanık 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.