Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,574 İzlenme
Belko Deneyi
6.1 IMDB Puanı

Belko Deneyi

(The Belko Experiment )
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Orion Pictures
  • Film Süresi 1sa 29dk
2016 yılında vizyona giren The Belko Experiment izle ya da Türkçe adıyla Belko Deneyi izle filmi Greg McLean yönetmenliğinde vizyona girmiştir. James Gunn tarafından senaryosu kaleme alınan Belko Deneyi full izle filmi ABD yapımı korku ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Belko isimli bir şirketin yurt dışında çalışanları, şirkette kilitli kalırlar ve bir ses onlara birbirlerini öldürmeleri söylediği bu filmin oyuncu kadrosunda ise John Gallagher Jr., Tony Goldwyn, Adria Arjona, John C. McGinley, Melonie Diaz, Josh Brener, Michael Rooker gibi oyuncular yer almaktadır.

Gerilim ve korku filmleri hayranlarının izlemesini tavsiye ettiğimiz Belko Deneyi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Bogota’da Mike Milch isimli adam sıkıcı sabah trafiğinden sonra Belko isimli iş yerine gelir. Daha sonra Barry Norris, girişte kimlik soran görevlileri bulmak için aşağı gelir. Mike ise boşanma sürecinde olan kız arkadaşı Leandra Florez'e gider. Ayrıca Leandra’nın onu sürekli rahatsız eden Wendell Dukes isimli laftan anlamayan bir sapığı vardır. Şirketin yeni elemanı Dany Wilkins, Kolombiya'da meydana gelen çok sayıda adam kaçırma olayı nedeniyle tüm çalışanlara uyarılarda bulunur.

Dany, daha sonra Roberto Jerez ve Leota Hynek ile tanışır ve bir süre sonra çalışanların çoğu evlerine gönderilir ve sonrasında gizemli bir ses, hoparlörlerden onlara 8 saat içinde çoğunun öleceğini söyler. Ayrıca 30 dakika içinde iki kişiyi öldürmezlerse daha fazla insanın öleceğini de bildirir. Daha sonra tüm kapı ve pencereler metal plakalarla kapatırken, Barry, diğer çalışanları sakinleştirmeye çalışır. Ancak genel olarak herkes bunun bir eşek şakası olduğunu düşünür. Teknik ekipten Bud ve Lonny metal plakaları kaynak ile eritmeye çalışrılar ancak metal plakalar çok güçlü olduğu için başaramazlar. Dany, Roberto, Leota ve Keith çatıya çıkar ve durumu tartışırken, Marty'nin arkadaşlarından biri kafasının patlamasıyla ölür.

Belko Deneyi altyazılı izle filminde daha sonra herkes panik içinde kaçmaya çalışırken, 3 kişinin daha kafası patlar ve herkes birinin onlara ateş ettiğini düşünür. Bir süre sonra cesetleri inceledikten sonra, şirketin onların kafasına yerleştirdiği izleyicilerin patlamaya hazır bir bomba olduğunu keşfederler. Mike ise sesten kaçmak için tuvalete girer, ancak ses onu dışarıya çıkarmak için elinden geleni yapar ve dışarı çıkmazsa kafasını uçuracağını söyler. Daha sonra ses, tüm çalışanlara iki saat içinde 30 kişiyi öldürmelerini söyler ve bu gerçekleşmezse 60 kişiyi öldürmekle tehdit eder.

Belko şirketi çalışanları ise başka bir insanı öldürme fikrine sıcak bakmazlar ev buna cesaretleri olmadığını belirtirler. Ancak Barry, karısına ve çocuklarına gitme konusunda ısrarcı olduğu için güvenlik görevlisi Evan’dan cephaneliğin anahtarını ister. Ancaj Evan bunu yapmayı reddeder. Diğer tarafta ise bodrum katındaki Bud, Lonny’yi sakinleştirmeye çalışırken kafasına bir anahtarla vurur ve ölmesine neden olur. Danny ise olaya şahit olunca Lonny ona gördüklerini kimseye söylememesi konusunda uyarır. Ancak Lonny onu yakalamaya çalışırken, Danny bir metal plakayla kafasına vurarak Lonny’yi öldürür.

Evan ise Barry, Wendell ve Terry’nin cephaneliğe girme isteklerine karşı daha fazla direnemez ve Mike, Evan’ın silahını alarak kaynak makinesinin tankına ateş eder. Daha sonra yardım çağırmak için plan yaparlar. Gerilim ve korku filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filminde devamında yaşanan olayları Belko Deneyi izle Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum