Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
95,620 İzlenme
Black Widow
6.8 IMDB Puanı

Black Widow

(Kara Dul)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 2sa 14dk
Yönetmen Cate Shortland
Senaryo David Hayter, Stan Lee, Nicole Perlman
Marvel Sinematik Evreninin merakla beklenen filmi Black Widow Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle filmi 2021 yılında Cate Shortland yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Marvel filmlerinin yirmi dördüncü filminin senaryosu David Hayter, Nicole Perlman ve Stan Lee’ye ait olan Kara Dul full hd izle filmi bilim kurgu filmleri kategorisinde olup oyuncu kadrosunda ise Scarlett Johansson, Rachel Weisz, Ray Winstone, David Harbour, O-T Fagbenle, Stuart Whittaker, and Florence Pugh gibi isimler yer almaktadır.

Marvel filmleri hayranlarının sevdiği karakterlerden olan güzel oyuncu Scarlett Johansson’nun canlandırdı Kara Dul izle filminin konusu ise öyle, 1995 yılında, süper asker Shostakov ve Kara Dul Melina Vostokoff, kızları Natasha Romanoff ve Yelena Belova ile Ohio'da kendilerini aile gibi gizleyen Rus gizli ajanları olarak çalışıyorlar. İstihbarat ajanları General Dreykov'un Romanoff ve Belova'yı eğitim için Kırmızı Oda'ya götürürken Küba'ya kaçışını ve Romanoff'un S.H.I.E.L.D. ile işbirliği yaptığı, Shostakov'un Rusya'da hapsedildiği yıllar geçer.

Romanoff, 2016 yılında Sokovia Anlaşmasını ihlal ettiği için bir kaçak olarak saklanmaktadır ve Norveç'te Rick Mason tarafından sağlanan bir güvenli eve kaçar. Bu arada Belova, eski bir suçlu olan Kara Dul'u öldürür, ancak Kırmızı Oda'nın ürettiği kimyasal ve sentetik bir gazla temas eder. Belova, Romanoff'a panzehir gönderir, o ve Avengers'ın diğer Dulları kurtaracağını umar ve saklanır. Romanoff, Taskmaster'dan kaçarken şişelerin Budapeşte'den geldiğini anlar ve Budapeşte'ye gider. Orada Dreykov'un hala yaşadığını öğrenir ve Kırmızı Oda'nın yeniden faaliyete geçtiğini ortaya çıkaran Belova'yı bulur.

Romanoff ve Belova, Dreykov'un yerini öğrenmek için Shostakov'u hapisten kaçırır ve Shostakov onları Vostokoff'a yönlendirir. Vostokoff, Dreykov ve ajanlarının onları almaya geldikleri konusunda uyarır ve Romanoff Vostokoff'u onlara yardım etmesi konusunda yardım ister. Romanoff, her Dul'a monte edilen feromon kilidi sebebiyle Dreykov'a saldıramaz, ancak kendi burnunu kırıp ve burunun içinden geçen bir siniri keserek bu durumdan kurtulur. Shostakov ile Taskmaster kapışırken Vostokoff, tesisin motorlarından birini devre dışı bırakarak enerjiyi keser. Daha sonra Taskmaster'ı bir hücreye kapatırlar.

Diğer Kara Dullar Romanoff'a saldırmasını fırsat bilen Dreykov kaçar, ancak Belova onları çoktan panzehire maruz bırakmıştır. Tesis yerle bir olmaya başladığında Romanoff, diğer Dulların yerlerini Dreykov'un bilgisayarından tespit eder. Vostokoff ve Shostakov kaçarken Belova, Dreykov'un uçağını saldırır ve onu öldürür. Uçaktan düştükleri sırada Romanoff, Belova'ya paraşüt verir. İndikten sonra, Romanoff Taskmaster ve Belova üzerinde panzehiri kullanır. Hala zihin kontrollünin etkisinde olan Dulların yerlerini bulup serbest bırakabilir. İki hafta sonra Mason, Romanoff'a hapste olan bir Yenilmezi kaçırması için bir Quinjet tedarik eder. Marvel serisinin sevilen karakteri Black Widow izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi film izle sitesi üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

10 yorum