Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
5,142 İzlenme
Bloodshot
5.7 IMDB Puanı

Bloodshot

(Durdurulamaz Güç)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 49dk
Yönetmen
Senaryo Eric Heisserer, Jeff Wadlow, Yvel Guichet
Durdurulamaz Güç izle ya da orijinal ismi ile Bloodshot Türkçe Dublaj izle filmi 2020 yılında Dave Wilson yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Süper kahraman temalı filmler arasında kendine yer bulan Valiant Comics karakterlerinden biri olan Bloodshot karısı ile birlikte öldürülen bir askerin gizli bir örgütün bilim adamları tarafından süper asker olarak kullanılmak üzere tekrar hayata döndürülmesini anlatıyor. Başrollerinde Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan, Toby Kebbell ve Guy Pearce gibi isimlerin yer aldığı film bilim kurgu filmleri kategorisindedir.

Senaryosu Eric Heisserer, Jeff Wadlow, Yvel Guichet tarafından yazılan Bloodshot filminin hikayesi ise şöyle, Başarılı bir asker olan Ray Garrison Mombasa'da başarılı bir rehine kurtarma operasyonundan sonra karısı Gina, İtalyan sahil kasabasında tatil yaptıkları sırada, rehineleri ve konumlarını nasıl öğrendiğini öğrenmek isteyen Martin Axe ve ekibi tarafından kaçırılırlar. Ray, bu bilgileri özel olduğu için cevap veremeyeceğini söyleyince, Axe karısı Gina'yı öldürür ve Ray intikam yemini eder ve Axe Ray'i de öldürür. Ray Kuala Lumpur'da ABD askeri personeli için sibernetik geliştirmeler konusunda uzmanlaşmış Rising Spirit Technologies'in laboratuvarlarında hafızasını kaybetmiş bir şekilde uyanır.

Dr. Emil Harting, Ray'e Bloodshot programının ilk başarılı insan deneği olduğunu söyler ve kan dolaşımının yerini alan nanit teknolojisi enjeksiyonu yaparak onu iyileştirir. Bu nanit teknoloji Ray’in gücünü arttırır ve yaralarını iyileştirir, ancak nanitlerin düzenli olarak değiştirilmesi ve yeniden şarj edilmesi gerekir. Dr. Harting Ray’i Marcus Tibbs ve Jimmy Dalton ile tanıştırır. Ray daha sonra Gina'nın intikamını almak için tesisten ayrılır. Veritabanlarını hackleyip yerlerini tespit etmek için RST sunucularını kullanan Ray, Axe'i Budapeşte’de bulur ve korumalarıyla birlikte hepsini öldürür. Ray nanitlerin tekrar şarj olması için uyutulduktan sonra tekrar hafızasını kaybeder ve yeniden RST ile tanışır. Ray’in hatırladığı bazı anılardan sonra bir kaç olay yaşanır ve daha sonra Wilfred, Ray'i etkisiz hale getirmek için bir bomba kurar harekete geçirir. Ray, tekrar uyutulur ve bu kez Wigans'ın ofisinde uyanır ve Gina'yı kimin öldürdüğüne dair birçok çelişkili anı yaşar.

Ray, Gina'nın izini sürer ve hala hayatta olduğunu öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda ilişkilerinin beş yıl önce sona erdiğini öğrenir ve Gina o zamandan beri Londra'da yeni bir aile kurmuştur. Vin Diesel hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken Bloodshot izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum