Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
251 İzlenme
Bronx
6.1 IMDB Puanı

Bronx

(Rouge City)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Gaumont
  • Film Süresi 1sa 56dk
Yönetmen
Senaryo Olivier Marchal
Olivier Marchal’ın senaryosunu ve yönetmenliğini yaptığı ve 2020 yılında vizyona giren Bronx 1080p izle yada Rouge City izleolarak bilinen Fransız yapımı aksiyon türündeki filmin oyuncu kadrosunda Lannick Gautry, Stanislas Merhar, David Belle, Jean Reno ve Kaaris gibi isimler yer alıyor.

Bronx filminin konusu ise şöyle, Paul Maranzano isimli adam hastanede acı çekmekte olan karısını ziyaret eder ve ıstırabından kurtulmak için onu bir yastıkla boğar. Bir partide ise bir suç örgütü partiye katılan herkesi infaz eder. Polis teşkilatı ise kendi içindeki yolsuzluklarla uğraşmaktadır. Ancak dürüst kalabilen Vronski tek başına olayların peşinde düşer. Will'in işini kaybedeceğinden korkan Richard Vronski, onun yerine kan testi yaptırmaya gönüllü olur. Polisler ise kim olduğu bilinmeyen bir grupla çatışmaya girer. Will ise olaylardan sonra intihar eder.

Bronx (Rouge City) izle filmini 1080p ve Full HD kalitesinde Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleri ile en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan kesintisiz olarak keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.