Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,848 İzlenme
Bumperkleef
5.7 IMDB Puanı

Bumperkleef

(TailGate)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Topkapi Films
  • Film Süresi 1sa 26dk
2019 yılında vizyona giren TailGate izle ya da Bumperkleef izle filmi, yönetmenliğini ve senaryosunu Lodewijk Crijns’in yaptığı Hollanda yapımı bir filmdir. Gerilim filmleri türünde yer alan Bumperkleef full izle filmi, bir ailenin yolculuk esnasında beyaz bir minibüs tarafından sıkıştırılmasından sonra, yolculuk boyunca karşılaştıkları diğer beyaz minibüslere karşı paranoyak tavırlarda bulunmalarını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Jeroen Spitzenberger, Anniek Pheifer, Roosmarjin van der Hoek, Liz Vergeer gibi oyuncular yer almaktadır.

Gerilim filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Bumperkleef Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ailesiyle birlikte yolculuğa çıkan ve oldukça agresif ve hızlı araba kullanan Hans, yolculukları sırasında bir araç ile yolda anlamsız bir şekilde çatışır. Bir süre sonra da trafik kurallarına uyan ancak sol şeritte oldukça yavaş giden bir aracın arkasına takılı kalır. Bir trafikte minibüsün arkasında gittikten sonra minibüsü geçer ve Hans minibüsü kullanana hareket yapar. Bir süre sonra benzin istasyonuna girerler ve burada minibüsü kullanan adamla karşılaşırlar ve aralarında bir tartışma çıkar.

Bumperkleef altyazılı izle filminde oldukça kibar bir konuşma tarzına sahip olan minibüsün yaşlı sürücüsü, benzin istasyonundaki tartışmadan sonra aileye yolda tehdit oluşturmaya başlar. İntikam almak için ailenin peşinden giden Ed, Hans’ın egosunu zorlar ve ailesine karşı kontrolü kaybetmesine neden olur. Hollanda yapımı gerilim filmi Tailgate izle ya da orijinal adıyla Bumperkleef izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.