Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,691 İzlenme
Canavar Avcısı
5.3 IMDB Puanı

Canavar Avcısı

(Monster Hunter)
Senaryo Paul W.S. Anderson, Kaname Fujioka
Monster Hunter izle ya da türkçe adıyla Canavar Avcısı izle filmi Monster Hunter isimli bir video oyunundan uyarlanmıştır. 2020 yılında vizyona giren Aksiyon ve Fantastik filmler kategorisinde yer alan filmin yönetmenliği ve senaristliği Paul W. S. Anderson tarafından yapılmıştır. Canavar Avcısı izle filminin oyuncu kadrosunda ise Milla Jovovich, Tony Jaa, Tip Harris, Meagan Good, Diego Boneta, Josh Helman, Jin Au-Yeung ve Ron Perlman gibi isimler yer almaktadır.

Canavar Avcısı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Dünya artık yaşanılmaz bir yer haline gelmiştir ve insanlar vahşi canavarlarla birlikte aynı dünyayı paylaşmak zorunda kalmışlardır. İnsanlar bu canavarlarla başa çıkabilmek için kendi savaşçılarını eğitmişlerdir. ABD ordusu subaylarından Natalie Artemis ise çölde kaybolan bir asker grubunu aradığı sırada başka bir dünyaya açılan bir kapı bulurlar. Bu sırada Diablos isimli oldukça vahşi ve dev olan canavar ekibe yaklaşır ve iki kişiyi öldürür.

Diablos’tan kaçanlar ise bir mağaraya saklanırlar ancak burada bir örümcek sürüsü tarafından saldırıya uğrarlar ve Artemis zehirlenir. Artemis, örümceklerin yuvalarında uyanır ve ekibindeki herkesin öldüğünü görür. Etrafı zehirli örümcek canavarlarla sarılı olan Artemis hepsini ateşe vererek ordan kaçmayı başarır. Mağaradan çıktıktan sonra ise onu dışarıda bir Avcı beklemektedir ve kısa süreli bir kavganın ardından birbirlerine üstünlük kuramayınca işbirliği yapmaya karar verirler.

Birlikte hareket etmeye başlayan avcı ve Artemis önce portalı yaratanları sonra da Diablos’u öldürmenin planlarını yaparlar. En sonunda daha önce mağarada zehirine maruz kaldığı örümceklerin zehirini kullamarak Diablos’a tuzak kurarlar ve bu plan işe yarar. İkili daha sonra çölde daha değişik canavarlarla karşılaşırlar. Yeni karşılaştıkları bu canavarlar tarafından köşe sıkıştırıldıklarında ise Amiral ve ekibi onları kurtarır. Canavar Avcısı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan tek part halinde, canavar konulu filmi en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum