Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
4,588 İzlenme
Castle Falls
5.2 IMDB Puanı

Castle Falls

(Castle Falls)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BondIt Media Capital
  • Film Süresi 1sa 27dk
2021 yılında vizyona giren Castle Falls izle filmi, filmin başrolünde de yer alan Dolph Lundgren yönetmenliğinde vizyona girmiştir. ABD yapımı dram, gerilim ve aksiyon filmleri türünde yer alan Castle Falls full izle filminin senaryosu ise Andrew Knauer tarafından yazılmıştır. Yıkılmak üzere olan bir hastanede, hapiste olan bir çete lideri tarafından saklanmış ancak şimdi herkesin o paranın peşinde düştüğü bir hikayenin anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Dolph Lundgren, Scott Adkins, Kevin Wayne, Jim E. Chandler, Luke Hawx, Bill Billions, Leslie Sides, Kim DeLonghi, Hassel Kromer, Evan Elise Owens, Ida Lundgren, Robert Berlin, Ethan Melisano gibi oyuncular yer almaktadır.

Aksiyon filmleri severlerin izlemesi gereken ve en iyi 2021 yapımı filmlerden biri olan Castle Falls Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Castle Heights hastanesi, yıllar boyunca ihmal edilerek çürümeye terk edilmiştir. Ancak sonunda bu hastane için yıkım kararı çıkar ve binaya dinamitler döşenir. Ancak kimsenin, hapiste olan bir çete lideri tarafından binaya saklanan ve rakip çeteden çaldığı 3 milyon dolardan haberi yoktur.

Castle Falls Altyazılı izle filminde eski bir dövüşçü olan Mike Wade isimli adam ise hastanenin yıkım ekibinde işçi olarak çalışmaktadır. Mike dinamitlerin yerleştirilmesinden sonra hastane binasına keşif yaptığı sırada parayı aramaya başlar. Ancak yıkımdan haberi olan ve parayı oraya saklayan çete lideri de paranın peşine düşmek ister. Ayrıca kızının kanser tedavisi için paraya ihtiyacı olan ve para için herşeyi yapabilecek olan hapishanenin gardiyanlarından Richard Ericson’da bu saklı paradan haberdar olur. Olaylar karışmaya başlayınca, paranın gerçek sahibi olan çete lideri de paranın peşinde düşer.

Binanın yıkılmasına 90 dakika kala bu üç ekip parayı bulmak için amansız bir mücadeleye girer ve gittikçe zamanları azalmaktadır. Aksiyon filmleri severlerin izlemesi gereken filmlerden biri olan ve sonlara doğru parayı bulabilmek için rakiplerin birbirleriyle savaştığı Castle Fall izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum