Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
268 İzlenme
Cehennem Melekleri 1
6.4 IMDB Puanı

Cehennem Melekleri 1

(The Expendables)
Senaryo Dave Callaham, Sylvester Stallone
Ödüller 3 ödül & 5 Adaylık.
Cehennem Melekleri izle filminde bir grup seçkin paralı asker, yerel korsanların rehineleri infaz etmelerini engellemek için Somali kıyılarındaki Aden Körfezi'ne yerleştirildi. Ekip, lider Barney Ross (Sylvester Stallone), eski SAS askeri ve bıçak uzmanı Lee Christmas (Jason Statham), dövüş sanatçısı Yin Yang (Jet Li), keskin nişancı Gunnar Jensen (Dolph Lundgren), silah uzmanı Hale Caesar'dan (Terry Crews) oluşur. ve yıkım uzmanı Toll Road (Randy Couture). Jensen, korsanlar için kayıplara neden olan bir çatışma başlatır. Yang ve Jensen, bir korsanın asılmasıyla ilgili ahlaki anlaşmazlıklar yüzünden kavga eder. Ross araya girer ve Jensen ile kavga eder. Psikolojik sorunlarının bir sonucu olarak Ross, Jensen'ı Cehennem Melekleri ekibinden isteksizce görevden alır.

Cehennem Melekleri 1 Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Ross ve rakip paralı asker Trench (Arnold Schwarzenegger), Bay Church (Bruce Willis) ile tanışır. Onlara, Meksika Körfezi'ndeki kurgusal bir ada olan Vilena'da acımasız bir diktatör olan General Garza'yı (David Zayas) devirmek için bir sözleşme teklif eder. Başka şeylerle meşgul olan Trench, Church'e sözleşmeyi Ross'a vermesini söyler. Noel, kendisini Paul adında başka bir adam için terk ettiğini keşfettiği kız arkadaşı Lacy'yi (Charisma Carpenter) ziyaret eder. Ross ve Christmas, Vilena'da yerel bir bağlantı olan Sandra (Gisele Itié) ile tanışır ve durumu gözden geçirmek için Garza'nın yerleşkesinin yakınlarına doğru yola çıkar. Garza'nın askerlerinden oluşan bir kamyon dolusu aniden ortaya çıkar. İçlerinden biri Sandra'yı yakaladığında ona "General'in kızı" diyor. Onu kamyonlarına sürükler, ama onu alamadan Ross ve Noel hepsini öldürür.

The Expendables izle filminde Ross, Garza'nın eski CIA ajanı James Munroe (Eric Roberts) ve uşakları Paine (Steve Austin) ve Garza'yı manipüle eden ve halkını ondan korkutarak iktidarda tutan The Brit (Gary Daniels) tarafından desteklendiğini öğrenir. Ross görevi iptal etmeye ve kaçmaya karar verir, ancak geri dönerler ve Garza'nın adamlarına bir iskelede saldırarak 41 kişiyi öldürürler. Ross tarafından kovulmaktan rahatsız olan Jensen, Garza ve Munroe'ya yaklaşır ve onlara yardım etmek için işe alır.
Serinin diğer filmleri 2