Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
371 İzlenme
Centauro
5.3 IMDB Puanı

Centauro

(Centauro)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 29dk
Senaryo Yann Gozlan, Jérémie Guez, Guillaume Lemans
Centauro izle filmi 2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer almaktadır. Yönetmenliğini Daniel Calparsoro’nun yaptığı Centauro hd izle filminin senaryosunu ise Yann Gozlan, Jeremie Guez, Guillaume Lemans isimleri kaleme almıştır. İspanya yapımı olan Centauro full izle filmi aksiyon, macera ve suç filmleri türünde yer alan filmin oyuncu kadrosunda ise Begona Vargas, Alex Monner, Carlos Bardem, Patricia Vico gibi oyuncular rol almaktadır.

Aksiyon filmleri severlere tavsiye edebileceğimiz türde bir film olan Centauro Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Rafa, yarı profesyonel motosiklet yarışlarına düzenli bir katılımcı olarak tanıtılır, ancak bir gün sporun en üst seviyesinde rekabet edeceğine dair büyük umutlar vardır. Genç adam, sansasyonel bir şekilde gridin arkasından liderliği aldıktan sonra motosikletinin dayanıklılık başarısızlığı nedeniyle bir yarış galibiyetini kaybettiği için zor bir şans yamasına sahip görünüyor. Yarıştan hemen sonra, Rafa'ya takımı Monlau için yarışma şansı sunan Regina adında bir kadın ona yaklaşıyor. Takımın şu anda bindiği takımdan çok daha iyi olduğunu bilen Rafa, onlara katılmayı kabul eder ve aylarca sezon dışı testlere hazırlanır. Yarış yapmadığı veya devrelerde antrenman yapmadığı zamanlarda, adamın Barselona limanlarında vinç operatörü olarak bir işi var; sadece motor yarışları ona fazla para kazandırmadığı için yapmak zorunda kaldığı bir iş.

Rafa, ona aşık olmasına ve tekrar bir araya gelmek istemesine rağmen genç ortağı Natalia ile ayrı olduğundan, aile hayatı yakında tanıtıldı. Centauro izle filminde oğulları Mateo, babasıyla garaja dönüştürülmüş bodrum katındaki dairesinde vakit geçirmeyi seviyor gibi görünüyor ve Rafa da oğluna son derece düşkün. Bir gün, karısının evini ziyaret eden Rafa, karısının dövüldüğünü ve evin ağır bir şekilde harap olduğunu fark eder. Kafası karışmış ve endişeli olan Natalia'ya ne olduğunu sorar ve özellikle oğluyla geçinmek için mücadele eden kadının uyuşturucu kaçakçılığına bulaştığını öğrenir. Bir çete için evinde iki yüz bin avro değerinde uyuşturucu saklamıştı ve uyuşturucular ondan çalınmıştı. Uyuşturucunun sahibi olduğu adamlar, bir hafta içinde geri vermediği takdirde onu daha da dövecekleri tehdidinde bulunmuştu. Uyuşturucu ticaretine karışmaması gerektiğini bilse de, Rafa'nın ortağını ve oğlunu korumaktan başka seçeneği yoktur. Onlara kendi dairesinde barınak sağlayan Rafa, arkadaşı Cortes'in de yardımıyla uyuşturucu tacirlerinin izini sürer ve onlarla bir buluşma ayarlar.

Uyuşturucu baronu Carlos ile tanışan ve kız arkadaşına yardım etmek için bir çözüm bulmaya çalışan Rafa, iki ay boyunca motosikletiyle uyuşturucu kaçakçılığı yapmasını sağlayacak çarpık bir planı kabul eder. Karşılığında Carlos, Natalia'nın yalnız bırakılacağına söz verir. ve kız arkadaşına yardım etmek için bir çözüm bulmaya çalışan Rafa, iki ay boyunca otoyolda motosikletiyle uyuşturucu kaçakçılığı yapmasını sağlayacak çarpık bir planı kabul eder. Karşılığında Carlos, Natalia'nın yalnız bırakılacağına söz verir. ve kız arkadaşına yardım etmek için bir çözüm bulmaya çalışan Rafa, iki ay boyunca otoyolda motosikletiyle uyuşturucu kaçakçılığı yapmasını sağlayacak çarpık bir planı kabul eder. Karşılığında Carlos, Natalia'nın yalnız bırakılacağına söz verir. 2022 yapımı Netflix filmlerinden biri olan Centauro izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.