Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
510 İzlenme
Conan
5.1 IMDB Puanı

Conan

(Conan the Barbarian)
Yönetmen
Senaryo Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer, Sean Hood
Conan izle filminde intikamcı bir barbar savaşçı, daha çocukken köyüne saldıran ve babasını öldüren kötü savaş lordundan intikamını almak için yola çıkar.

Yıllar önce büyücüler Acheron'un Maskesini yaptı ve Acheron'un karanlık güçleri dünyayı fethetti. Ancak barbarlar, Acheron savaşçılarını yendi ve Maske'yi parçalara ayırdı ve kabileler arasında paylaştırdı. Barbar Cimmerian köyü şefi Corin, karısını diriltmek için Mask of Acheron'un son kemik parçasını isteyen kötü savaş ağası Khalar Zym tarafından saldırıya uğrar. Cadı kızı Marique gizli parçayı bulunca köylüleri katleder ve Corin'in oğlu Conan hayatta kalan tek kişidir. Conan, Khalar Zym'den intikam almaya yemin eder. Yıllar sonra savaşçı Conan bir korsandır ve bir tarladan köleleri serbest bırakmaya karar verir. Arkadaşlarıyla bir meyhanede kutlama yaparken, bir hırsızın bir gardiyan tarafından kovalandığını görür ve Conan onu, Khalar Zym'in burnunu kestiği askeri Lucius olarak tanır. Conan, gardiyanların onu yakalamasına izin verir ve hapishaneye girdikten sonra, Lucius'u Khalar Zym'in nerede olduğunu söylemesi için zorlar.

Bu arada Khalar Zym, Marique'nin Acheron'un saf kan soyundan bir kişinin yaşadığına inandığı bir manastıra saldırır. Ancak keşiş, iniş Tamara'yı anavatanına geri gönderdi. Khalar Zym'in askerleri tarafından kovalanır, ancak Conan onu kurtarır. Şimdi Conan, kötü Khalar Zym'e ulaşmak için Tamara'yı kullanmayı planlıyor. Niyetinde başarılı olacak mı?