Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,980 İzlenme
Derinlerdeki Dehşet (The Meg)
5.6 IMDB Puanı

Derinlerdeki Dehşet (The Meg)

(The Meg)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Di Bonaventura Pictures
  • Film Süresi 1sa 53dk
Yönetmen
Senaryo Steve Alten, Belle Avery, Dean Georgaris
2018 yılında vizyona giren Meg: Derinlerdeki Dehşet izle filmi Jon Turteltaub yönetmenliğinde ve senaristliği ise Dean Georgaris, Steve Alten tarafından yazılan ve Steve Alten’in Meg: A Novel of Deep Terror isimli romanından uyarlanan bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Meg izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jason Statham, Li Bingbing, Rainn Wilson, Ruby Rose ve Winston Chao gibi isimler bulunmaktadır.

The Meg Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Cankurtaran ve dalgıç Jonas nükleer bir denizaltı görevindeyken çok güçlü ve ne olduğu tanımlanamayan bir yaratığın çarpması ile denizaltı personelini kurtarma görevine çıkar. Ancak kurtarma görevi beklendiği kadar kolay değildir ve Jonas kaçmak zorunda kalır. Aradan geçen 5 yılın ardından Jack Morris isimli zengin bir işadamı Mariana Çukuru’nu keşfetmek istemesi ile Dr. Zhang ile buluşur. Ancak görev yapacakları deniz aracında Jonas’ın eski sevgilisi de yönetici olarak çalışmaktadır.

Köpekbalığı konulu filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Meg izle filminde bir süre sonra Mariana Çukurunu araştıran deniz aracından haber alınamaz ve büyük bir köpek balığı saldırısına uğradıkları tahmin edilir. Bunun üzerine tesiste çalışan Jonas’ın eski bir arkadaşı kurtarma görevi için Jonası önerir. Jonas ise görev için pek istekli olmasada, deniz aracına ait son ses kayıtlarını ve eski sevgilisi Lori’nin de içinde bulunması sebebiyle görevi kabul eder ve hemen göreve başlayıp termolink ile hasaralı olan denizaltıya ulaşır. Jonas ekibin yanına ulaştığı sırada köpekbalığı saldırıya geçer ve Toshi, arkadaşlarını kurtarmak için kendini feda eder.

Toshi’nin kendini feda etmesi ile köpekbalığı tehlikesini atlatan ekip suyun altındaki araştırma tesislerine ulaşır ve oradan kurtulmak için çözüm yolları aramaya ve saldıran köpek balığını araştırmaya başlar. Kısa bir araştırma sonucunda kendilerine saldıran dev köpek balığının, şehir efsanelerine konu olmuş ve nesli tükendiğine inanılan bir megalodon türü olduğunu keşfederler. Fakat bir sorun daha vardır. Meg izle istasyona doğru yaklaşmaktadır.

Meg’i öldürebilmek için planını yapan Jonas, önce Meg’i takip edip hareketlerini inceler ve neye duyarlı olduğunu bulur ve sonrasında Meg’i izleyici bir silahla vurduktan sonra gps ile takip etmeye başlar. Meg’e tuzak kurup onu öldürmenin peşine düşer ancak işler hiç planlandığı kadar kolay olmayacaktır. The Meg izle ya da Derinlerdeki Dehşet izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi köpek balığı filmleri dileriz.