Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,017 İzlenme
Diriliş
8.0 IMDB Puanı

Diriliş

(The Revenant)
Senaryo Mark L. Smith, Alejandro G. Iñárritu, Michael Punke
2015 yılında vizyona giren The Revenant izle ya da Türkçe adıyla Diriliş izle filmi, Alejandro González Iñárritu’nun yönetmenliğini yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Aksiyon, macera ve dram filmleri türünde yer alan Diriliş full izle filminin senaryosu ise Michael Punke’nin filmle aynı isme sahip romanından uyarlanarak Mark L. Smith ve Inarritu ikilisinin kaleminden çıkmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Pulter, Forest Goodluck gibi oyuncular yer almaktadır.

Diriliş Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 19. yüzyılın başlarında Amerikan sınırında geçen The Revenant izle filmi, kızılderili Hawk ve Kaptan Andrew Henry’nin önderliğindeki kürk toplama seferine rehberlik eden izci Hugh Glass'ın hikayesini anlatmaktadır. Keşif sırasında çoğunluğunun bir Kızılderili bir kabile tarafından vahşice öldürüldüğüne tanık olduktan sonra, Glass ormanda keşif yaparken bir ayının saldırısına uğrar. Glass'ın durumuyla veya hayatta kalmasıyla ilgilenmeyen John Fitzgerald, Hawk'ı Glass'ın önünde öldürür ve izciyi ormanda ölüme terk eder. Ayrıca Glass'ın Kiowa'da evlerine döndüğünde öldüğü hakkında yalan söyler ve Jim Bridger'ı hikayesini doğrulaması için tehdit eder.

Fitzgerald ve Bridger'dan habersiz olan Glass, The Revenant Türkçe Dublaj izle filminde onun diri diri gömülmesine engel olur ve oğlunu öldüren adamı yakalamak ve diğer düşmanlardan intikam almak için yeni bir yolculuğa çıkar. Glass'ın yolculuğu sırasında karısının ona söylediği nefes aldığı sürece savaşmaya devam etmesini istemesini hatırlar. Tüm olumsuz olaylara rağmen sonunda karakoluna döner ve bu noktada gerçek ortaya çıkmaya başlar ve Fitzgerald'ın Henry'nin parasıyla kaçmasına neden olur.

Glass, Bridger'ı affeder ve sonunda Fitzgerald'ı takip eder ve ormanda onu yakaladığında ikili savaşmaya başlar. Ancak ona karşı üstünlüğü eline alan Glass, Fitzgerald'ı öldürmez, ancak onu nehrin aşağısına bırakarak, tercihi yerli kabilelere bırakır. 3 Oscar Ödülü ve 75 farklı ödül kazanan The Revenant izle ya da Diriliş izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyebilirsiniz.