Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,501 İzlenme
Doctor
8.0 IMDB Puanı

Doctor

(Doktor)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi KJR Studios
  • Film Süresi 2sa 28dk
2021 yılında vizyona giren Doktor izle ya da Doctor izle filmi Nelson Dilipkumar yönetmenliğinde vizyona giren Hindistan yapımı komedi ve aksiyon filmleri türünde yer alan suç filmdir. Oyuncu kadrosunda Sivakarthikeyan, Priyanka Arul Mohan, Vinay Rai, Yogi Babu, Redin Kingsley, Milind Soman, Bikramjeet Kanwarpal gibi oyuncular yer almaktadır. 2021 yapımı Hint filmi Doctor izle konusuna gelirsek, Varun isimli genç doktor, Padmini isimli güzel kadınla nişanlıdır. Padmini ne kadar duygusalsa Varun’da bir o kadar pratik bir insandır. Askeri bir doktor olan Varun, bir görevden döndüğü sırada, telefonuna sesli bir mesaj gelir ve bu mesajda düğünlerini iptal etmelerinin iyi bir fikir olacağını söyleyen tanımadığı bir ses vardır.

Varun, Padmini'ye körkütük aşık olmasına rağmen, Padmini'ye karşı tavırları değişir ancak iptal konusunda ailesiyle görüşmeye giderken, Padmini onu biraz küçümser. Varun evden ayrılırken, ailesi Padmini'nin yeğeni Chinnu'nun kaybolduğu söyler. Varun ise onlara Chinnu'yu kurtaracağına dair söz verir. İlk olarak polise giderler ve ailenin korunması için Bhagat adında gizli bir polis onları kolaçan eder. Daha sonra Chinnu gibi aynı şekilde kaybolan birçok kız olduğu polis tarafından aileye söylenir ve bu bilgiden sonra Varun başa geçer ve kontrolü ele alarak Komiser yardımcısının kızını kaçırmayı planlar. Bu sayede polisin olayın üzerine daha ciddi bir şekilde gideceğini düşünür.

2021 yapımı Doctor filminde Varun ve ailesi hiçbir şeyden habersiz gibi davranırken, diğer tarafta kendileri olayı araştırmaya başlar. Polis, adam kaçırma işlerine karışan birkaç kişiyi tutukladıktan sonra Varun, komiser yardımcısının kızını serbest bırakır ve polisin yakaladığı üç kişiyi yakalar. Olayın arkasındaki büyük suçluları ve onların kaçırdıkları çocukları neryeye götüreceklerine dair planlarını öğrenir. Daha sonra kaçıranlardan Alvin’i ele geçirirler ve onun kardeşi Melvin, kardeşi karşılığında Chinnu'yu serbest bırakmayı kabul eder. Ancak Varun, kaçırdıkları bütün kızları serbest bırakmalarını istediği için Alvin'i serbest bırakmaz. Melvin ise kontrolün kendisinde olmadığını söyleyerek asıl liderlerine Goa'ya götürür.

Goa’da büyük bir insan kaçakçılığı yapan ve bir tatil köyü sahibi Terry ile karşılaşırlar. Varun ise Terry ile insan kaçakçısı gibi davranarak tanışır ve ona göndereceğini söylediği 40 kız olan sahte bir anlaşma teklif eder. Ancak bir süre sonra çıkan arbedede Terry'nin parmağını keser. Daha sonra diğer insan kaçakçılarının yer aldığı büyük bir toplantıda Varun, Melvin'in Terry'yi öldürmesini ister ve Melvin ona saldırmaya çalışırken Terry'yi kurtarıyormuş gibi yaparak onun güvenini kazanır. Terry ise Melvin'i öldürür ve Varun, Alvin'e bunu açıklar. Bir süre sonra Terry, Varun’un amacını anlar ve onu öldürmeye çalışır, ancak onları kurtaran ve Terry'nin babasını intikam almak için öldüren Alvin tarafından kurtarılır. Hint filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz 2021 yapımı Doctor izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.