Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,864 İzlenme
Emekli Ajan
5.4 IMDB Puanı

Emekli Ajan

(Le dernier mercenaire)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 50dk
Yönetmen
Senaryo David Charhon, Ismaël Sy Savané
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Le dernier mercenaire izle ya da Türkçe adıyla Emekli Ajan izle filmi, yönetmenliğini David Charhon’ın yaptığı bir filmdir. Fransa yapımı aksiyon ve komedi filmleri türünde yer alan Emekli Ajan full izle filminin senaryosu ise David Charhon ve Ismael Sy Savane ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jean-Claude Van Damme, Alban Ivanov, Assa Sylla, Samir Decazza isimleri yer almaktadır.

Jean Claude Van Damme hayranlarının severek izleyebileceği bir film olan Emekli Ajan Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Richard Brumère, eski bir gizli servis ajanıdır ve görevi bıraktıktan sonra paralı asker olarak hayatını sürdürmektedir. Bir görev sırasında gizli ajan Fernand'den kodu çözülmüş bir mesaj alır. Bu mesaj Richard'a, ayrı yaşadığı oğlu Archibald Al Mahmoud'un dokunulmazlığının Paris Gizli Servisleri tarafından iptal edildiğini ifade etmektedir. Richard bunun üzerine Paris'e gider ve Archibald'ın tutuklandığını öğrenir.

Ayrıca oğlunun koruması gizli ajan Fernand öldürmüştür. Richard biraz araştırma yaptıktan sonra bir sahtekarın Archibald'ın kimliğini ve dokunulmazlığını kullanarak silah ve uyuşturucu ticareti yaptığını öğrenir. Sahtekar, Big Mac isimli çok gizli bir silah için anlaşma yapmak üzeredir. Richard ise ülkesini ve oğlunu kurtarmak için sahtekarı bulup Big Mac silahının kötü insanların eline geçmesini engellemek zorundadır. Richard, oğlu Archibald, Archibald'ın arkadaşı Momo, Momo'nun kız kardeşi Dalila, Dışişleri Bakanı Alexandre Lazare ve Richard'ın arkadaşı Emekli Ajan Marguerite isimlerinden oluşan bir ekip kurar.

Emekli Ajan Altyazılı izle filminde ekip, sahtekarın Taarghistan kralının oğlu Simyon Novak olduğunu keşfeder. Simyon, siyasi sorunlar nedeniyle Paris'e giremediği için Big Mac'i satmak için Archibald'ın adında sahte bir kimlik ile işi bitirmeye çalışır. Ancak ifşa olduktan sonra Taarghistan'a geri döner. Richard ise anlaşmayı devam ettirmek için Simyon’un ortağı Paul ile temasa geçer.

Richard, Paul Leseur'un arkadaşı ve eski gizli ajanı Marguerite’in oğlu olduğunu ve tüm anlaşmanın beyni olduğunu öğrenir. 2021 Netflix filmi The Last Mercenary izle ya da Emekli Ajan izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi Netflix filmleri dileriz.