Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,048,135 İzlenme
Eternals
6.3 IMDB Puanı

Eternals

(Eternals)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Eternals izle filmi orijinal adıyla Eternals izle filmi 5 Kasım 2021’de Chloe Zhao yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Marvel sinematik evreninin yirmi beşinci filmi olma özelliğini taşıyan ve senaryosunu Patrick Burleigh, Ryan Firpo ve Chloe Zhao’nun yazdığı ABD yapımı süper kahraman filminin oyuncu kadrosunda ise Salma Hayek, Angelina Jolie, Richard Madden, Gemma Chan, Ma Dong-seok, Brian Tyree Henry, Kit Harington, and Lia McHugh gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

Marvel filmleri hayranlarının merakla beklediği Eternals Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Yenilmezler serisinin son filmi olan Avengers Endgame’in hikayesi bittikten sonra, yüzyıllardır dünyada gizlenmiş Celestials isimli uzaylı varlıkların insanlar üzerinde yaptığı deneyler sonucu ortaya çıkan ve süper kahraman güçlerine sahip varlıkların ortaya çıkma hikayesini anlatıyor. Yayınlanan ilk fragmandan gördüğümüz kadarıyla seri olarak yayınlanacak Eternals full izle filminde bu süper güçlü varlıkların insanlarla olan ilişkisinin binlerce yıldır nasıl devam ettiğini ve belli tarihlerde yapılan işbirliklerini anlatıyor.

Etarnals Türkçe Dublaj izle filminde, Eternals onlara görevlerini veren Gökseller ya da Celestial olan Arishem tarafından komuta edilir. Ajak ise Arishem ile iletişim kuran tek Eternaldır ve diğer Eternallar ona ve Celestial'e kayıtsız şartsız güvenirler. Ajak ve Arishem'in aralarında yaptığı konuşmalar her ne kadar gereksiz gibi gözüksede, Eternals’ın Deviantları yok ettikten sonra bile binlerce yıldır dünyada olmasını gerektiren büyük bir planları vardır. Film günümüze döndüğünde ise Eternals’ın dünyada farklı yerlere dağıldığını ve tekrar birlik olmadığını görürken, Deviant’ların geri döndüğünü ve Ajak’ın öldürüldüğünü görüyoruz.

Eternals Altyazılı izle filminde ekip yeniden bir araya gelmek için uğraşırken, nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya olduklarının farkında değillerdir. Bu arada Ajak'ın Arishem ile iletişim kurma yeteneği Sersi'ye geçer ve sonunda kim olduğunu ve neden dünyada olduklarını anlar. Sersi, Arishem'in planının sadece Deviant'ları yok etmek değil, insanlığın teknolojik olarak ilerlemesine ve yeterince nüfus kazanmasına yardımcı olmaktır. Bu sayede Celestial'in doğumu olan Ortaya Çıkış için Dünya yeterli enerjiye kavuşmuştur. Eternals izle filminde daha sonra Tiamut adlı Celestial, yüzyıllardır dünyadadır ve ortaya çıktığında ise dünya yok olacak ve Tiamut, yeni gezegenler ve yaşamlar yaratmaya devam ederek yaşam ve ölüm döngüsünü sona erdirecek.

Eternals ise yüzyıllardır inandıkları Olympia gezegeninden değil, World Forge'da yaratılmış ve tekrar tekrar farklı gezegenlere gönderildikten sonra hafızaları silinmiştir. Herşeyin yalan olduğu ortaya çıkınca, Eternals hem görevleri hem de Arishem'e olan inançları sarsılır. Gılgamış bir Deviant tarafından öldürüldüğünde Eternals dağılır. Ancak Ikaris, artık Arishem'in yoluna devam etmek istemediğini belirttiğinde Ajak'ı öldürenin kendisi olduğu ortaya çıkar. Daha sonra Ikaris milyarlarca insanın yaşamını bitirme olasılığı için bir Celestial'i durdurma kararı alabileceklerini düşünmeye başlar. Kingo ise Ikaris’le aynı fikirdeyken, diğer Eternals ekibinden birilerine zarar verecek bir savaşa girmeyeceğini söyler.

Sprite ise Ikaris'e katılır ve Celestial'i durdurmanın ve yeniden doğuşunu geciktirmenin bir yolunu bulmaya çalışırlar. Bu plan her ne kadar kafa karıştırıcı olsa da hepsi insanlığı kurtarma konusunda bir araya gelir ve Tiamut'u uyutmaya devam etmek için Druig'in yeteneklerini kullanmaya karar verirler. Eternals full izle filminde çıkan anlaşmazlık ve kavga ile aile, güçlerini birbirlerine zarar vermek için kullanır ve birbirlerine düşman olurlar. Ancak, Ikaris'in inançlarına ve diğer Eternals’a zarar verebilme yeteneğine rağmen, Sersi'yi öldürme konusunda ona olan aşkı daha baskın gelir ve başarısız olur. Sersi daha sonra Tiamut'u öldürmek için ekibi bir araya toplar. Ancak Ikaris, Eternals ile anlaşamaz ve dünyayı terk eder.

Sersi ise Sprite'ı olmak istediği insana dönüştürmek için Tiamut'tan aldığı gücü kullanır ve Thena, Druig ve Makkari, diğer Eternals’ı gerçek görevleri konusunda bilgilendirmek için uzay gemileriyle dünyadan ayrılır. Dünyada kalan tek Eternals ise Phastos ve Kingo olur. Eternals’ın asıl amacı ise insanlığında en büyük ve en eski düşmanı olan The Devants’a karşı güçlerini birleştirmektir. Marvel filmleri severlerin sabırsızlıkla beklediği Ebediler izle a da Eternals izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle 4K, Full HD ve 1080p kalitesinde vizyona girdiği tarihten hemen sonra donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

71 yorum