Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
4,956 İzlenme
Freaks Out
7.3 IMDB Puanı

Freaks Out

(Freaks Out)
Senaryo Nicola Guaglianone, Gabriele Mainetti
2021 yılında vizyona giren Freaks Out izle filmi, yönetmenliğini Gabriele Mainetti’nin yaptığı İtalya ve Belçika ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Nicola Guaglianone ve Mainetti tarafından kaleme alınan Freaks Out full izle filmi macera ve dram filmleri türünde yer alan bir fantastik filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Claudio Santamaria, Aurora Giovinazzo, Pietro Castellitto, Giancarlo Martini, Giorgio Tirabassi gibi oyuncular rol almaktadır.

Fantastik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Freaks Out Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1943 yılında İkinci Dünya Savaşı'nın ortasında İsrail’ini sahibi olduğu Circus Mezzapiotta'nın gösterileri devam etmektedir. Sirkte yer alan dört ucube sahne alır ve Matilde, elektrik üreten ve kendisine dokunan herkese elektrik veren bir kızdır. Böcekleri kontrol edebilen bir albino çocuk olan Cencio, Fulvio, hipertrikozdan muzdarip ve bu nedenle tepeden tırnağa saçla kaplı, insanüstü bir güçle donatılmış bir insandır. Hafif zeka geriliği ve metal nesneleri manipüle etme yeteneği olan bir cüce olan Mario da bu ekibin parçasıdır. Çatışmaların devam etmesi Sirk'in ayakta kalmasını riske atar ve bu yüzden İsrail dördünün Amerika'ya seyahat etmeye çalışmasını teklif eder. Diğer tarafta ise Fulvio, Roma'yı işgal eden Naziler tarafından düzenlenen görkemli bir gösteri olan prestijli Berlin Zircus'ta iş bulmalarını önerir.

Zircus aslında Franz'ın krallığıdır. Bir Alman piyanist Hitler'in intiharına ve Üçüncü Reich'ın kaderini kurtarabilecek insanüstü güçlere sahip dört varlığın gelişine dair bir önseziye sahiptir. Bu nedenle, kurtarıcıları tespit etmek için ölümcül işkenceye maruz kalan bölgedeki tüm ucubeleri toplamak için Zirkus'u kurmuştur. İsrail, dört ucubeyi Amerika'ya gitmeye ikna etmeyi başarır, ancak birikimlerini topladıktan sonra ortadan kaybolur. Onu Roma'da aramak için bir araya gelme girişiminden kaçan dördü ayrılmaya karar verir ve İsrail'in iyi niyetine inanan tek kişi Matilde onu aramak için ayrılır, diğer üçü Berlin Zircus'a gider. Matilde, bir Alman askerinin tecavüz girişiminden kaçmayı başarır ve güçleriyle ona elektrik vererek kendini kurtarır. Freaks Out izle filminde daha sonra, gücünü amaçları için kullanmaya çalışan Kambur tarafından yönetilen eski püskü bir partizan grubu tarafından kurtarılır. Onların yardımı sayesinde Matilde, toplama kamplarına giden bir kamyonda İsrail'in izini sürmeyi başarır, ancak gücünü kontrol edemediği veya kimseye zarar vermek için kullanamadığı için onu kurtaramaz.

Fulvio, Mario ve Cencio, Berlin Zircus'ta işe alınırlar ve burada onlara acı veren işkencelere maruz kalan Franz'ın dikkatini çekerler. Freaks Out Altyazılı izle filminde Matilde, başka bir partizan olan Guercio tarafından Zircus'un gerçek amacı hakkında bilgilendirilir ve arkadaşlarını kurtarmak için ayrılır; ancak, Franz tarafından yakalanır ve o dört ucubenin onun vizyonunda görünenler olduğuna inanmaya başlar. Bu yüzden onları savaşta kullanmaya ikna etmek için onları kardeşi Amon'a ve Mareşal Kesselring'e göstermek için büyük bir gösteri düzenler. Gösteri sırasında Franz, Matilde'yi bir kaplana elektrik vermeye zorlamaya çalışır, ancak kız ilk kez gücünü kontrol etmeyi başarır ve bunun yerine hayvanı kurtarmayı başarır. Küçük düşürülen ve alay edilen Franz, dört ucubeyi kazığa mahkum eder. Ancak Matilde, hücrelerinin kapısını havaya uçurmayı başarır ve dört arkadaş, ölüm trenlerinden birinde seyahat eden İsrail'i kurtarmak için yola çıkar. Kaçışlarını öğrenen Franz, dördünün aslında aradığı kişi olduğunu ve bir önsezide gördüğü bir tren istasyonunda kaderinin gerçekleşeceğini fark eder. Peşlerinde Alman, Amon'u öldürür ve kimliğini üstlenir, üniformasını giyer ve hatta aşırı parmaklarını keser ve ardından kendini ordunun başına geçirir.

Kesinlikle izlemeniz gereken fantastik filmlerden biri olan Freaks Out izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.