Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
25,024 İzlenme
Greyhound
7.0 IMDB Puanı

Greyhound

(Atlantik Savaşı)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Entertainment
  • Film Süresi 1sa 31dk
Yönetmen
Senaryo C.S. Forester, Tom Hanks
Greyhound izle ya da Atlantik Savaşı izle filmi Aaron Schneider yönetmenliğinde 2020 yılında vizyona girmiştir. Atlantik Savaşı türkçe dublaj izle filminin senaryosunu aynı zamanda filmin başrol oyuncusu olan Tom Hanks yazmıştır. Savaş filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer alan ABD yapımı bu film C. S. Forester'a ait The Good Shepherd romanından esinlenilmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Hanks’in yanı sıra Stephen Graham, Rob Morgan, Matt Helm ve Elisabeth Shue gibi oyuncular yer alıyor.

Atlantik Savaşı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ABD henüz İkinci Dünya Savaşına girmeden önce Atlantik Savaşı sırasında ABD donanması İngiltere’ye doğru gidiyordu. Donanmaın liderliğini ise İngiltere Donanması Komutanı Ernest Krause komutasındaki USS Keeling isimli fırkateyndir. Bu Fırkateynin çağrı adı ise Greyhound’dur. 37 savaş gemisinden oluşan bu donanma, hava kuvvetlerinin de desteği ile ilerlemeye devam ederken USS Keeling gemisi konvoya yaklaşmakta olan bir düşman denizaltı tespit eder ve denizaltının hamle yapmasına izin vermeden onu batırır.

Greyhound Türkçe Dublaj izle filminin devamında ise denizaltıyı batırdıktan sonra oluşan sevinç çok kısa sürer. Çünkü yakınlarda bir ticaret gemisi başka bir denizaltı saldırısı ile batmak üzeredir. Greyhound izle komutanı acil olarak batmakta olan ticari gemiye yardım etmek üzere yola koyulur. Gemiye yaklaştığı sırada Greyhound izle denizaltı tarafından torpido atışlarına maruz kalır ancak yaptığı manevralarla bunları atlatır. Greyhound batan gemiden sağ kalan mürettebatı kurtararak tekrar görev bölgesine doğru yol alır.

Konvoya geri döndüğü sırada bir kaç denizaltı tarafından etrafının sarıldıklarını ancak henüz atış menzilinde olmadıklarını fark ederler. Krause denizaltıların harekete geçmek için akşam saatlerini beklediklerini düşünür. Bir kaç saat sonra Krause’un düşündüğü gibi olur ve denizaltılar ticari gemileri batırmaya başlar. Greyhound izle ya da Türkçe adıyla Atlantik Savaşı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi savaş filmleri dileriz.