Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
1,507 İzlenme
Hell Hath No Fury
3.4 IMDB Puanı

Hell Hath No Fury

(Hell Hath No Fury)
2021 yapımı Hell Hath No Fury izle filmi senaryosu Katharine Lee McEwan tarafından kaleme alınan ve Jesse V. Johnson yönetmenliğinde vizyona giren ABD ve Fransa ortak yapımı aksiyon ve savaş filmidir. Başrolde Nina Bergman ismini gördüğümüz filmde Andrew Bering, Daniel Bernhardt, Josef Cannon ve Alina Andrei isimleri yer almaktadır. Hell Hath No Fury türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1941 yılında Fransa'da geçen bir savaş sırasında yağmaladığı değerli altını saklamaya çalışan bir Nazi SS generali Van Bruckner, Almanya’nın yenilmesinden ve Fransa'dan çekilmesinden sonra, Bruckner'in sevgilisi Marie, ABD askerlerine sakladığı altınlar hakkında bilgi verir.

1941'de Marie, bir Nazi subayı olan Von Bruckner'in metresi gibi gözüken bir Fransız casusudur. Burckner Hitler için Fransa'ya gelip Marie'ye aşık olur ve savaştan sonra Marie ile güzel bir gelecek kurmaya karar verir. Ancak yahudilerden çaldığı altınları kendisini güvence altına almak için eritmiştir. Marie ise altınları gizli kalması için ailesinin mezarlığına saklama konusunda Von'u ikna eder. Marie ve asiler ise altını Von’dan çalmak ve onu öldürmek için pusu kurarlar. Ancak bir süre sonra Marie'nin sadakati sorgulanır. Bruckner'ın kullandığı araba ıssız bir yolda pusuya düşürülür ancak Bruckner, pusu kuran direniş askerlerini acımasızca öldürdükten sonra Marie ile mezarlığa gider.

Ancak hava karardığında Marie, Bruckner'ı öldürüp cesedini altınla birlikte ailesinin mezarına saklar. Bruckner'ın yokluğunu fark eder ordu ise Marie'yi tutuklar ve hapse atar. Aradan üç yıl geçtikten sonra Nazi ordusu yenilir ve Marie hapisten çıkar. Daha sonra ABD komutanlarından biri Marie’nin cezalandırmasına karar verince Marie, serbest kalması karşılığında Bruckner'ın hazinesinin yerini söyleyeceğine söz verir. Daha sonra serbest kalır ve küçük ekibiyle birlikte mezarlığa gelirler. Marie, altının Hitler'in öldürdüğü Yahudilere ait olduğunu söyler. Amerika'da rahat bir hayat yaşamak hayali ile Fransa’yı terk etmek ister.

Hell Hath No Fury full izle filminde daha sonra Marie'nin sevgilisi Clement, onu kurtarmak için ABD askerlerine saldırır ancak köşeye sıkışırlar. Mezarın yerini söylemek zorunda kalır ve mezarı açtıklarında altını orada görürler ancak Bruckner’in cesedi kayıptır. Marie cesedin orada olmadığına zor ikna olsada Bruckner hala hayattadır. Savaş ve dönem filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Hell Hath No Fury izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.