Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,535 İzlenme
Hellboy 3
5.2 IMDB Puanı

Hellboy 3

(Hellboy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment
  • Film Süresi 2sa
Yönetmen
Senaryo Andrew Cosby, Christopher Golden, Mike Mignola
2019 yılında vizyona giren Hellboy filmleri serisinin üçüncü filmi olan Hellboy 3 izle filmi Neil Marshall yönetmenliğinde vizyonda girmiştir. Çizgi roman uyarlaması olan Hellboy serisinin son filminde ise David Harbour, Milla Jovovich, Ian McShane, Sasha Lane, Daniel Dae Kim ve Thomas Haden Church gibi oyuncular bulunuyor.

Hellboy 3 Türkçe Dublaj izle olarak izleyebileceğiniz filmin konusu ise şöyle, Kan Kraliçesi Vivienne Nimue 5. yüzyılda İngiltere’nin başına bir veba salgını yayar. Kral Arthur, Nimue'yi öldürmek için Excalibur'u kullanır ve başarılı olur. Nimue’nin kalan parçalarını da İngiltere'de muhafaza eder. Film günümüze döndüğünde ise Hellboy Meksika’da bir güreş müsabakasında vampir Esteban Ruiz’i öldürür. Ruiz ölmek üzereyken Hellboy’a sonun yaklaştığını söyler.

Hellboy 3 izle filminde daha sonra İngiltere’de üç devi yakalamak için göreve gönderilir. Nazilerin Ragnarok deneyi sırasında dünyaya geldiğinde öldürülmesi gerektiğini ancak onu büyüttüğünü için dünyanın başına türlü türlü olaylar geldiği konuşulur. Bir cadı ise Nimue'nin parçalarını toplayıp bir araya getirerek Hellboy’u öldürme planları yapar. Bu sırada Hellboy, devler tarafından pusuya düşürülür ve genç bir kız tarafından kurtarılıp devlerle savaşmaya devam eder.

Ertesi gün evinde uyandığında karşısında küçükken onu kurtaran Alice Monaghan’ı görür. Bruttenholm, Hellboy'u M11 ajanı Ben Daimio ile tanıştırır ve Nimue'nin kalıntılarının çalındığını ve son parçanın bir yerde saklandığını söyler. Alice ise son parçanın çoktan bulunduğunu ve Nimue'nin kıyamete neden olması için Hellboy'u aradığını söyler. Sonunda Nimue ile karşı karşıya gelen Hellboy izle, onun manipülasyonuna uğrar ve kafası karışır.

Hellboy, Bruttenholm ile onu evlat edinmesi ile ilgili bir tartışmadan sonra evi terk eder ve Nimue'nin yerini öğrenmek için baba yaganın peşine düşer ancak Hellboy anlaşmayı bozarak sevdiği birini kaybetmekle lanetlenir. Hellboy 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum