Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,714 Görüntülenme
Interceptor
4.9 IMDB Puanı

Interceptor

(İnterceptor)
Yönetmen
Senaryo Stuart Beattie, Matthew Reilly
Interceptor izle filmi 2022 yılında Matthew Reilly yönetmenliğinde Netflix’te gösterime girmiştir. Senaryosunu Stuart Beattie ve Reilly ikilisinin kaleme aldığı İnterceptor hd izle filmi Avustralya ve ABD ortak yapımı olup, aksiyon ve macera filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Elsa Pataky, Luke Bracey, Aaron Glenane, Mayen Mehta gibi oyuncular rol almaktadır.

Aksiyon filmleri severlerin beğeneceğini türde bir dilm olan Interceptor Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir Yüzbaşı, eş zamanlı koordineli bir saldırı, komuta ettiği uzak füze önleme istasyonunu tehdit ettiğinde, yılların taktik eğitimini ve askeri uzmanlığını kullanmak zorunda kalır. Sert ve gerçeklikle yüzleşen Yüzbaşı JJ Collins, Pentagon'daki hayalindeki işinden haksız yere atıldıktan sonra, Pasifik Okyanusu'nun ortasındaki tek başına bir nükleer füze önleme üssünden sorumlu olduğunu bulur. Eşzamanlı bir eşgüdümlü saldırı üssün kendisini tehdit ettiğinde, Collins, imkansız bir planı uygulamaya niyetli eski bir ABD askeri istihbarat subayı olan karizmatik ama çarpık Alexander Kessel ile yüz yüze gelir.

Sadece birkaç dakikası olan Collins, kime güvenebileceğini belirlemek ve Kessel ile gizli paralı askerlerinin çarpık ve korkunç görevlerini tamamlamasını engellemek için yıllarca edindiği taktik eğitimini ve askeri uzmanlığını kullanmalıdır. 2022 yapımı aksiyon filmi Interceptor izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın