Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,098 İzlenme
İtalyan İşi
7.0 IMDB Puanı

İtalyan İşi

(The Italian Job)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 1sa 51dk
Yönetmen
Senaryo Troy Kennedy-Martin, Donna Powers, Wayne Powers
2003 yılında vizyona giren ve muhteşem bir oyuncu kadrosunda sahip olan The Italian Job izle ya da türkçe adıyla İtalyan İşi izle filmi F. Gary Gray yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Soygunu temalı ABD yapımı suç ve aksiyon filmleri türünde yer alan İtalyan İşi izle filminin oyuncu kadrosunda ise Mark Wahlberg, Charlize Theron, Edward Norton, Jason Statham, Seth Green, Mos Def, Donald Sutherland gibi ünlü Hollywood yıldızları yer almaktadır.

The Italian Job türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Profesyonel bir kasa hırsızı olan John Bridger, Venedik'ten bir kasa çalan İtalyan gangsterlerden 35 milyon dolar değerinde külçe altın çalmak için bir ekip kurar. Ekipte profesyonel bir tamirci olan Napster, bilgisayar uzmanı Rob, kaçtıkları arabayı kullanan Steve gibi profesyonel ekipten oluşmaktadır. Ekip soygunu başarıyla tamamlar ve altınlarla Avusturya'ya doğru yolculuk yaptıkları sırada Steve'in adamları tarafından durdurulurlar ve altınları ekipten çalarlar. Daha sonra Steve, John'u öldürür ve Rob, hayatta kalmak için minibüsü bir köprüden aşağı sürer ve Steve onları ölüme terk eder.

İtalyan İşi türkçe dublaj izle filminde aradan bir yıl geçmesinin ardından Charlie, Steve’in yeni bir kimlikle ortaya çıktığını öğrenir. Charlie ekibi toplar ve ayrıca yetenekli bir özel kasa hırsızı olan John'un kızı Stella'yı işe alarak ona babasının ölümü için Steve'den intikam alma şansı verir. Ekip bir süre Steve'in malikanesini gözetlerler ve kendini bir kablo teknisyeni olarak gizleyen Stella, altınların yerini belirler. Stella'nın kimliğinden habersiz olan Steve, Stella'ya yürümeye başlar ve yemeğe davet eder. Daha sonra Charlie, Steve ile randevusunda onun evden uzaklaşacağını düşünerek kasayı patlatmak için plan yapar ve altını evin dışına taşımak için üç Mini Cooper kullanır.

Charlie, arabalarda değişiklik yapmak için Skinny Pete'den yardım ister ve Steve'in Yevhen'e yaptığı ziyaretlerden biri sırasında, Yevhen, Venedik soygununu bildiğini ağzından kaçırır. Steve, delilleri yok etmek için Yevhen'i öldürür. Grup, planlanan soygunun gecesi yola çıkar, ancak Steve'in komşularının bir parti verdiğini öğrenince, patlayıcıların dikkat çekeceği için planı iptal eder. Stella ise mecburen Steve ile çıkmak zorunda kalır ve istemeden babasına benzer ifadeler kullanarak kimliğini ele verir. Ekip, onu korumaya geldiğinde ise Steve, hala üstünlüğün kendisinde olduğunu söyleyerek onlarla dalga geçer.

Her ne kadar kontrolün kendinde olduğunu düşünsede, bir süre sonra altınların yerini değiştirmek için özel uçak kiralar ve Mexico City'ye taşımayı planlar. Napster ise planı öğrenir ve Charlie, ekipler beraber zırhlı arabayı planlı bir noktaya girmesini zorlamak için şehrin trafik kontrol sistemine sızarak aracı yolda soymak için yeni bir plan yaparlar. Ancak Soygun günü geldiğinde 3 farklı zırhlı kamyon gördüklerinde şaşırırlar. Daha sonra Napster hangisinin külçeyi taşıdığını belirleyebileceğini söyler ve trafiği buna göre yönlendirir. Steve ise kamyonları helikopterle izlemeye başlar. Ancak ekip, zırhlı kamyonu metro tüneline yönlendirir.

Kamyonu ele geçiren ekip kasayı açmak için araca girer ancak daha önce altının bulunduğu kasadan farklı bir kasa bulurlar. Stella kasayı açmayı başarır ve Cooper'ları altınla doldururlar. Daha sonra Napster’ın yardımıyla şehir trafiğine girerler ancak Steve’in motorlu adamları peşlerine takılır. Kesinlikle izlemeniz gereken ve neredeyse kült filmler arasına girmiş olan The Italian Job izle ya da İtalyan İşi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum