Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,655 İzlenme
Kate
6.2 IMDB Puanı

Kate

(Kate)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 46dk
Senaryo Umair Aleem
Oyuncular Mary Elizabeth Winstead, Miku Martineau, Woody Harrelson, Tadanobu Asano
2021 yılının en iyi Netflix filmleri arasında yer alan Kate izle filmi Cedric Nicolas-Troyan yönetmenliğinde 2021 yılında ilk olarak Netflix’te yayınlanmıştır. Senaryosu Umair Aleem tarafından kaleme alından Kate full izle filmi ABD yapımı olup aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Kate isimli suikastçının bir görev sırasında zehirlenmesini ve sonrasında olan olayları anlatan Kate filminin oyuncu kadrosunda ise Mary Elizabeth Winstead, Miku Martineau, Woody Harrelson, Tadanobu Asano, Michiel Huisman, Miyavi, Jun Kunimura isimleri yer almaktadır. Film, akıl hocası ve işleyicisi (Harrelson) tarafından yüksek rütbeli bir yakuza patronunuöldürmesi için görevlendirilenbir suikastçı olanKate'i (Winstead) takip ediyor. Kate'in son görevi sırasında zehirlendiğini ve en fazla bir günü kaldığını öğrenir, bu yüzden son saatlerini intikam almak ve ona kimin tuzak kurduğunu bulmak için kullanır.

Kate türkçe dublaj izle filminde Kate isimli işinde uzman bir keskin nişancı Varrick isimli güvendiği ve akıl hocasını seçtiği kişilere suikast düzenlemektedir. Anne ve babasını çocukken kaybettikten sonra Varrick tarafından hem büyütülüp hemde yakın dövüş ve silah konusunda eğitilip alanında uzmanlaştırılmıştır. Kate yine Varrick’ten aldığı bir işten sonra japon mafyası bir yakuzanın üst düzey isimlerinden birini öldürmek üzereyken hedefinin yanında kızının olduğunu görünce ilk olarak görevi yapmak istemez ancak üstlerinden gelen emir yüzünden onu kızının gözleri önünde öldürür. Kendi ahlaki kurallarına göre böyle bir görevi yapmayı reddeden Kate, Varrick’e son bir görev daha kabul edip sonrasında işi bırakacağını söyler. Görevden önce ise bir barda şarap içerken kendisiyle tanışmak için gelen Stephan ile o gece sevişirler.

Aynı gece Kate görevini yapmak için çatıya çıkar ve keskin nişancı tüfeği ile hedefini vurmak üzere nişan aldığı sırada başı döner ve Stephan’ın kendisini zehirlediğini anlar. Daha sonra kaçmak için bir araba çalar ve zehirlenmenin etkisi ile kontrolü kaybeder ve kaza yapar sonrasında ise gözlerini bir hastanede açar. Hastanede ise kendisine çok ağır bir zehir verildiğini ve sadece 1 gün daha yaşayabileceğini öğrenir. Bunu öğrendikten sonra kendisini dinç hale getirebilecek bazı adrenalin yükseltici ilaçlar çaldıktan sonra hastaneden kaçar ve intikam almak için yola koyulur. Stephen’ın kız arkadaşını bulduktan sonra onu takip eder ve Kijima isimli bir suç örgütünden Sato’nun onu öldürmek için harekete geçtiklerini öğrenir. Sato’nun yerini bulduktan sonra onunla beraber yanındaki bütün adamlarını öldürür ve Kijima’nın yeğeni Ani’yi kaçırında onun bir önceki görevinde öldürmek istemediği adamın kızı olduğunu öğrenir.

Kate altyazılı izle filminde Ani’yi kaçırıp Kijima’nın işlerini ifşa etmek isteyen Kate, Ani’nin anlattıklarından sonra onu korumaya karar verir ve bir önceki göreviyle ilgili daha fazla şey öğrenir. Bir süre sonra Kijima ile birlikte Renji’nin adamlarına baskın yapar ve Kijima’da ona küçük bir ordu verir. Bu arada Varrick’e olan güvensizliği artar ve işin arkasında onun olduğunu öğrenir ve Renji ve Varrick’in adamları ile çatışmaya girerek hemen hemen hepsini öldürdükten sonra Renji’nin kafasını kopartır. Daha sonra Ani’yi yakalayan ve rehin alan Varrick ile karşılaşır. Son zamanların en aksiyon dolu filmlerinden biri olan Kate izle filmini Türkçe Dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan tek part halinde bedava film izleme sitemizden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum