Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Fragman
1,591 Görüntülenme
Katillerin Gecesi
3.3 IMDB Puanı

Katillerin Gecesi

(Night of the Sicario)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Premiere Entertainment Group
  • Film Süresi 1sa 22dk
Yönetmen
Senaryo Matthew Eason, Ernesto Melara
2021 yılında vizyona giren Night of the Sicario (Blindsided) izle ya da Türkçe adıyla Katillerin Gecesi izle filmi, yönetmenliğini Joth Riggs’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Matthew Eason ve Ernesto Melare ikilisi tarafından kaleme alınan Katillerin Gecesi izle filmi dram, gerilim ve aksiyon filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Natasha Henstridge, Costas Mandylor, Roberto Sanchez, Manny Perez, Ivy Smith gibi oyuncular rol almaktadır.

Katillerin Gecesi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir takım ajanlar kartele karşı bir davada önemli bir tanığın ailesini taşırken ölümcül bir çatışmada pusuya düşürülür. Taylor Ward, tanığın genç kızı da dahil olmak üzere hayatta kalanları yakındaki bir evde saklamak zorunda kalır ve acımasız kartel üyeleri onları avlar. Her köşede tehlike ve herhangi bir dış yardım şansını ortadan kaldıran şiddetli bir kasırga ile, geceyi sürdürmek için kartel ile ölümcül bir kedi ve fare oyunu oynamak zorundalar.

Ajanlar durumu Taylor’a anlatır ve yaralı adamla kızını Taylor'ın bakımına bırakarak, telefonla ulaşması gereken kişileri bulmak için yola koyulur. Fakat katiller ajanları takip etmişlerdir ve Taylor, elindeki ekipmanların yaralı adamı tedavi etmek için yetersiz olduğunu bilmesine rağmen elinden geleni yapmaya çalışır. Bu sırada kartel üyeleri evin etrafını sarar. Taylor hem kendi arkadaşlarını hem de küçük kızı korumak için bir çaba sarf etmek zorundadır. Katiller ise yaralı adamın sakladığı koda ulaşmak isterler fakat bu kodun yerini başka kimse bilmemektedir. Yaralı adamın ölünce katillerin tek umudu küçük kızdır. Küçük kıza ulaşmak için bütün malikâneyi altüst etmeye hevesli olan bu katiller, istediklerine ulaşmak için yollarına çıkan her engeli ortadan kaldırmaya oldukça kararlıdırlar.

Aksiyon filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz kaliteli bir film olan Blindsided (Night of Sicario) izle ya da Katillerin Gecesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalite, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın