Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
30,621 İzlenme
Kayıp Şehir
6.8 IMDB Puanı

Kayıp Şehir

(The Lost City)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 1sa 32dk
Yönetmen ,
Senaryo Dana Fox, Oren Uziel, Adam Nee
2022 yılında vizyona giren The Lost City izle ya da Türkçe adıyla Kayıp Şehir izle filmi, yönetmenliğini Aaron Nee ve Adam Nee ikilisinin yönetmenliğini yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Dana Fox, Oren Uziel ve Adam Nee tarafından kaleme alınan The Lost City full izle filmi, romantik komedi filmleri türünde yer alan bir aksiyon filmidir. Kapak modeliyle birlikte bir tura çıkan aşk romanı yazarının bir vahşi orman macerasını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe, Da'Vine Joy Randolph, Brad Pitt gibi ünlü oyuncular rol almaktadır.

25 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek olan Kayıp Şehir Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, roman yazarı Loretta Sage, kapak modeli Alan Caprison tarafından tasvir edilen Dash Chicvance adlı bir kahraman hakkında aşk ve macera romanları yazmaktadır. Alan ile yeni kitabının tanıtımını yaptığı turda Loretta, son romanında onu kayıp şehirdeki hazineye götürmesini isteyen eksantrik bir milyarder Fairfax tarafından kaçırılır ve Alan onu kurtarmaya çalışır. The Lost City izle filmi, yazdığı romanda yarattığı kurgusal şehrin gerçekten var olduğunu keşfeden bir yazarın hikayesini anlatmaktadır. Toplumdan uzakta yaşamayı tercih eden ve romantik macera kitapları yazan Loretta Sage, kitabında anlattığı kayıp arkeolojik şehrin gerçekten var olmasının ortaya çıkması ile işler birden karışmaya başlar.

Loretta, Kayıp Şehir izle 2022 filminde şehirdeki gizli hazineyi bulması için Fairfax karakteri tarafından kaçırılınca, aslında yalnızca bir model olan fakat Loretta'nın yazdığı romanlarda kendisinden esinlenerek yazdığı kahramanı fazla içselleştiren Dash onu kurtarmak için peşinden gelir. 2022 yılının en iddialı filmlerinden biri olan The Lost City izle ya da Kayıp Şehir izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak ve donmadan, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum