Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
3,506 İzlenme
Kirpi Sonic
6.5 IMDB Puanı

Kirpi Sonic

(Sonic the Hedgehog)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures, Sega Sammy Group
  • Film Süresi 1sa 39dk
Yönetmen
Senaryo Patrick Casey, Josh Miller, Van Robichaux
2020 yılında vizyona giren Sonic the Hedgehog izle ya da Kirpi Sonic izle filmi, yönetmenliğini Jeff Fowler’ın yaptığı ABD ve Japonya ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Patrick Casey, Josh Miller ve Van Robichaux isimleri tarafından kaleme alınan Kirpi Sonic hd izle filmi, aksiyon, macera ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan bir aile filmidir. Sonic karakterini Ben Schwartz seslendirirken filmin oyuncu kadrosunda ise James Marsden, Tika Sumpter, Jim Carrey gibi isimler yer almaktadır.

Kirpi Sonic Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, uzak bir gezegende, süpersonik hızda koşabilen mavi bir kirpi olan genç Sonic, gücü için bir ekidna kabilesi tarafından kovalanır. Koruyucusu Baykuş Uzunpençe, ona diğer gezegenlere portallar açan bir çanta dolusu yüzük verir ve ekidnaları uzak tutmak için geride kalırken, yüzüklerden birini Sonic’i Dünya'ya göndermek için kullanır. Aradan geçen 10 yılın ardından Sonic, Dünya’da sessiz bir kasaba yakınlarında gizli hayatının tadını çıkarır. Ancak bir süre sonra sıkılmaya başlar ve arkadaş edinmek ister. Bir gece, Sonic kendi başına beyzbol oynarken yalnızlığına üzülür ve bir daire içinde yüksek hızlarda koşmaya başlar. Sonrasında ise yanlışlıkla bir elektromanyetik darbeyi tetikler ve büyük ölçekli bir elektrik kesintisine neden olur.

Kirpi Sonic altyazılı izle filminde Savunma Bakanlığı, nedenini belirlemek için isteksizce eksantrik robotik ve bilimsel deha Dr. Robotnik'in hizmetlerinden yararlanmaktadır. Sonic, olay sonrası yer altındaki evinden kaçar. Ancak Tom, Sonic'i kulübesinde bulur ve yanlışlıkla onu sakinleştirici bir okla vurur. Tom daha sonra tereddütle Sonic'e yardım etmeyi kabul eder ve Tom'u yanlışlıkla onları terörist olarak hedef gösteren Robotnik ile karşı karşıya kalırlar. Tom, Sonic'in gerçek bir arkadaş bulma arzusuna sempati duyduğunu fark ederek, ikisi yavaş yavaş bağ kurar. Sonic bir yapılacaklar listesi oluşturur ve Tom yolculukları boyunca birkaç girişi tamamlamasına yardımcı olur.

Robotnik, Sonic'i San Francisco, Fransa, Çin ve Mısır üzerinden dünya çapında takip eder ve bu sırada Sonic'in yapılacaklar listesi girişlerinden birkaçını istemeden tamamlar. Animasyon filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Kirpi Sonic 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1