Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,113 İzlenme
Kod Adı Angel
6.4 IMDB Puanı

Kod Adı Angel

(Angel Has Fallen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Millennium Media
  • Film Süresi 2sa 1dk
Yönetmen
Senaryo Katrin Benedikt, Creighton Rothenberger, Robert Mark Kamen
Kod Adı: Angel izle ya da orijinal ismi ile Angel Has Fallen izle filmi 2019 yılında Ric Roman Waugh yönetmenliğinde vizyona girmiştir. 2013 yılında vizyona giren Kod Adı: Olympus ve 2016 yılında vizyona giren Kod Adı: Londra filmlerinin devamı ve serinin üçüncü filmi olan aksiyon ve gerilim filmleri türündeki Kod Adı Angel izle filminin oyuncu kadrosunda ise Gerard Butler, Morgan Freeman, Jada Pinkett Smith, Lance Reddick, Tim Blake Nelson, Piper Perabo, Nick Nolte ve Danny Huston isimleri yer almaktadır.

Kod Adı Angel Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, gizli ajan Mike özel bir tesiste eğitim görmektedir. Mike aynı zamanda Başkan Trumbull’un özel korumalığını yaptığı sırada bir drone saldırısı olur ve sonucunda Mike başkanın hayatını ve kendisini yaralı da olsa kurtarır. Ancak olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır ve saldırının sorumlusu olarak ajan Mike Banning gösterilir ve Mike tutuklanıp sorgulanmak için özel bir tesise götürülürken güvenlik konvoyu pusuya düşürülür. Mike saldırıyı gerçekleştirenleri öldürür ve saldırıyı gerçekleştirenlerin eğitim gördüğü tesisteki paralı askerler olduğunu anlayınca kendisine kurulan komployu fark eder ve kaçar.

Kod Adı Angel izle filminde, kaçtığı sırada polisler peşine düşer ve aksiyon dolu bir kovalamaca başlar. Kovalamacanın sonunda peşindeki polisleri atlatan Mike, kimsenin yerini bilmediği babasına ait eski bir kulübeye saklanır. Angel Has Fallen full izle daha sonra hükümet yetkilileri suikast ile ilgili bir basın toplantısı yapar ve Mike Banning’in Rus destekli bir ajan olduğunu açıklar. Banning ise babasının evinde saklanırken yerinin tespit edildiğini ve baskın yapılacağını anlar. Ancak önceden önlemini aldığı için evin çevresine patlayıcıları yerleştirmiştir ve paralı askerler yaklaştığında patlayıcıları tetikler.

Peşindeki ajanları öldürüp kulübeye dizdikten sonra olay yerine gelen amiri Thompson, cesetleri görünce kimlik tespitinden sonra Mike’a komplo kurulduğunu anlar. Bir süre sonra Başkan gözlerini açar ve kendisine suikast düzenleyenlerin Jennings ve ortağı olduğunu söyler ve uluslararası yeni bir kriz çıkar. Kod Adı Angel izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ive 1080p izle kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.