Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,204 İzlenme
Kong: Kafatası Adası
6.6 IMDB Puanı

Kong: Kafatası Adası

(Kong: Skull Island)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , , ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi Dan Gilroy, Max Borenstein, Derek Connolly
2017 yapımı Kong: Skull Island izle ya da türkçe adıyla Kong: Kafatası Adası izle filmi Jordan Vogt-Roberts yönetmenliğinde vizyona giren King Kong filmleri serisinin yeniden başlatma filmidir. ABD yapımı aksiyon ve fantastik filmler türünde yer alan bu canavar filmi Kong Kafatası Adası, 1973 yılında Vietnam Savaşı sırasında bazı askerlerin ve bilim adamlarının bilinmeyen bir adaya yaptıkları seyahat sonrası keşfettikleri devasa bir maymun olan Kong ile tanışmalarının hikayesini anlatmaktadır. Kong filmi izle oyuncu kadrosunda ise, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, John Goodman, Brie Larson, Jing Tian, Toby Kebbell, John Ortiz, Corey Hawkins, Jason Mitchell, Shea Whigham, Thomas Mann, Terry Noter, John C. Reilly gibi isimler yer almaktadır.

Efsane filmler arasında yer alan Kong Kafatası Adası türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İkinci Dünya Savaşı sırasında birbirlerini kovalayan iki savaş pilotu, ABD pilotu Hank Marlow ve Japon pilot Gunpei Ikari, kovalamaca sonrasında okyanusta bir adaya düşerler ve ikili birbirleriyle savaştıkları sırada ortaya dev bir maymun çıkar. Aradan yıllar geçmesinin ardından Monarch isimli bir kuruluş, yeni bulunan Kafatası Adası adını verdikleri bir adaya canavar bulmak için arama çalışmaları yapmayı planlar. Bunun üzerine ABD askeri Yarbay Preston Packard, eski bir ingiliz pilot James Conrad ve savaş karşıtı aktivist ve fotoğrafçı olan Mason Weaver ekibini işe alır ve onlara küçük bir birlik vererek adaya yollar.

Ekip Kafatası Adasına geldikten hemen sonra çalışmalara başlar ancak aralarında boşuna orada olduklarını savunanlarda vardır. Ancak kısa bir süre sonra ekip dev maymun tarafından saldırıya uğrar ve hayatta kalanlar birbirlerinden ayrı düşerek adaya dağılır. İkiye ayrılan gruptan Packard’ın grubu maymunu öldürmek için geldikleri gemideki silahları kullanmak için Jack Chapman’dan helikopter ister. Conrad'ın grubu ise adadaki Iwi yerlileri ile karşılaşır ve Marlow, gruba Kong adlı dev maymunu anlatır. Kong’un adayı kendi türünü öldüren Skullcrawlers isimli yeraltı sürüngen canavarlarından ve diğer tehlikeli olabilecek herşeyden koruduğunu anlatır. Iwilerin inancına göre ise Kong öldüğünde dev bir Skullcrawler'ın adayı yerle bir edeceğine inanmaktadırlar.

Kong Kafatası Adası altyazılı izle filminde daha sonra Marlow, bir arkadaşının Skullcrawlers tarafından öldürüldüğünü söyledikten sonra Chapman bir Skullcrawler tarafından pusuya düşürülür ve öldürülür. Conrad'ın grubu Marlow'un yardımıyla bir tekne yapar ve Nieves'in kuşlar tarafından parçalandığı nehirden aşağı inerler ve Packard'ın grubuyla buluşurlar. Marlow ekibi geçmişten kalan dinozorların ve Kong'un ailesinin olduğu toplu bir mezarıa götürür ve burada Skullcrawler saldırısına uğrarlar. Chapman'ın öldüğünü öğrenen Packard ise Kong'u öldürme ve adamlarının intikamını alma planını açıklayınca, Marlow ve Brooks, Kong'u öldürmenin Skullcrawlers'ın daha çabuk ortaya çıkacaklarını söyler. Packard ve ekibi helikopterden silahları alıp Kong için bir tuzak kurar. Diğer tarafta ise Conrad ve Weaver, Kong'la yakından tanışırlar ve onun aslında barışçıl ve insanlara zarar vermeyen yapısını keşfedince onu kurtarmaya karar verirler.

Kong Kafatası Adası izle filmi Packard ve ekibinin silahlarıyla Kong’u tahrik ederek onu tuzağa çekmeyi başarır ve etkisiz hale getirirler. Conrad, Weaver ve Marlow ise diğer askerleride ikna ederek Kong’u kurtarmaya çalışırlar. Packard ise onların bu planına engel olmaya çalışırken gölden bir Skullcrawler ortaya çıkar ve Kong ilk önce Packard’ı öldürdükten sonra Skullcrawler ile savaşmaya başlar. Fantastik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Kong: Kafatası Adası izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1