Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,384 İzlenme
Kotigobba 3
7.5 IMDB Puanı

Kotigobba 3

(Kotigobba 3)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Rockline Entertainment
  • Film Süresi 2sa 20dk
Yönetmen
Senaryo Shiva Karthik, Sudeep
2021 yapımı Hint filmleri arasında yer alan Kotigobba 3 izle filmi,Shiva Karthik yönetmenliğinde vizyona giren Hindistan yapımı aksiyon filmidir. İlk filmde olan olayların devamında yaşananların anlatıldığı Kotigobba 3 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Sudeep, Madonna Sebastian, Shraddha Das, Aftab Shivdasani, P. Ravi Shankar isimleri yer almaktadır.

Hint filmleri severlerin izlemesi gereken filmlerden biri olan Kotigobba filmleri serisinin üçüncü bölümü olan Kotigobba 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, önceki filmde yaşanan olaylardan sonra Sathya, polislerin suçluları yakalamasına yardım etmektedir. Yetimhanede ise Jaanu adında bir kız bir sağlık sorunu yaşar ve tedavi için Polonya'ya gitmek zorunda kalırlar. Sathya Polonya’da Hintli doktor Priya'yı görür ve ilk görüşte ona aşık olur ve bir süre sonra arkadaş olurlar. Devendra ise Polonya'da yaşayan ve bir virüsü yaymak ve daha sonra ondan kâr edebilmek için yüksek bir fiyata ona bir tedavi sağlamak isteyen bir adamdır.

Sathya ve Jaanu, doktorla görüşmelerinden sonra ameliyat için bir tarih alırlar ve bir uçak müzesine giderler. Ghost adında maskeli bir soyguncu ise Kraliyet Mücevherinin soygununu gerçekleştirir ve ardından Interpol polisi peşine düşse de hırsız kaçmayı başarır. Diğer tarafta Sathya, Jaanu ile birlikte Bangalore'ye geri döner ve burada Priya ve ailesiyle buluşurlar. Interpol polisi Sharath ve Kangana soruşturmayı başlatır ve güvenlik kameralarını incelerler. Bu görüntülerde Ghost'un Sathya'ya benzeyen fotoğrafı vardır. Bu yüzden Sathya’yı araştırmak için Bangalore'a giderler.

Kishore ise polislere soygunu gerçekleştirenin Sathya olduğunu söyler, ayrıca geçmişte Sathya'yı dolandırıcılık yaparken gördüğünü ve suçu hayali ikiz kardeşi Shiva'ya attığını söyler, ancak kimse ona inanmamıştır. Devendra, Sathya'nın mücevheri çaldığını öğrenir ve adamlarından birini onu öldürmesi ve mücevheri geri alması için gönderir. Sathya ise peşindeki herkesle savaşır. Interpol polisleri olaya müdahil olduğunda ise Sathya'yı tutuklar. Kısa bir araştırmadan sonra Sathya suçlu olduğunu kabul eder, ancak polislere bunu planlayanın Kishore olduğunu söyler. Priya, Sathya’nın suçlu olduğunu öğrenince kalbi kırılır ve Jaanu'yu alarak Polonya’ya döner.

Kotigobba Altyazılı izle filminde daha sonra Interpol polisleri, Sathya ve Kishore'u Polonya'ya götürür ve sonrasında ikili onlara mücevheri geri vermeyi kabul eder. Ancak havaalanından hapishaneye götürüldükleri sırada kaçmayı başarırlar ve direk Jaanu'nun olduğu hastaneye giderler. Krishna ve Sathya arasında bir arbede yaşandıktan sonra Priya gelir ve Sathya ona üzerine atılan bu suçları kendisinin yapmadığını söyler. Ayrıca Priya’nın patronu olan doktorun da bu işte olduğunu açıklar. Daha sonra Doktor'un telefonununda Ghost'tan gelen ve onunla barda buluşmasını söyleyen bir mesaj görür.

Üçlü bara gider ve orada Sathya'ya benzeyen birini görürler ve üçü de şok olur. Daha sonra Interpol'ün onları tutuklamaya çalıştığı bardan kaçmayı başarırlar ve polisler bu kez Ghost’u götürür. Daha sonra Ghost, adının Shiva olduğunu ve Sathya'nın ikiz kardeşi olduğunu, ayrıca doktorun da amcaları olduğunu söyler. 2021 yılının en iyi Hint filmleri arasında yer alan Kotigobba 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Hint filmleri dileriz.