Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
3,342 İzlenme
Last Looks
5.6 IMDB Puanı

Last Looks

(Last Looks)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Head Gear Films, MadRiver International
  • Film Süresi 1sa 50dk
Yönetmen Tim Kirkby
Senaryo Howard Michael Gould
2021 yılında vizyona giren Last Look izle filmi, yönetmenliği Tim Kirkby tarafından yapılan ABD yapımı bir filmdir. Senaryosunu Howard Michael Gould’ın yazdığı ve aynı zamanda filmle aynı isme sahip Last Look full izle isimli romanından uyarlanan film, aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Gözden düşmüş eski bir polis, herkesten uzak orman evine taşınarak kendini avutmaya çalışır. Ancak özel bir departman onu bir cinayeti araştırması için tekrar göreve çağırır ve sakin hayatını bırakarak cinayeti araştırmaya koyulur. Last Look izle filminin oyuncu kadrosunda ise Mel Gibson, Morena Baccarin, Charlie Hunnam, Clancy Brown gibi oyuncular yer almaktadır.

2 Aralık 2021 tarihinde vizyona giren Last Look Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, “Sıradan, eksantrik Kaliforniyalılar var ve bir de eski dedektif Charlie Waldo var” mottosuyla başlayan filmde, bir zamanlar Los Angeles polis departmanının süperstarı olan Waldo, bir cinayet dosyasını araştırırken büyük bir hata yapar ve bu hata onun mesleğinden olmasına neden olur. Sonrasında ise Waldo ormanın derinliklerinde yalnız bir şekilde kendini tüm dünyadan izole ederek yaşamaya başlar. Cinayet davasında yaptığı korkunç bir yanlış adımın kefaretini ödemek için kariyerini ve kız arkadaşı Lorena'yı arkasında bırakmıştır.

Last Look Altyazılı izle filminde eski hayaletler Waldo’nun üzerine kükreyerek geri gelmek üzeredir. Bir Hollywood yıldızı Alastair ise bir zamanlar bir Royal Shakespeare isimli şovun yıldızıdır. Ultra zengin ve çoğu zamanı sarhoş olarak geçiren Alastair'in karısı, bir gün evinin salonunda ölü olarak bulunur ve Alastair o geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır.

Waldo'nun eski aşkı Lorena ise kendi tehlikesini saklar ve Waldo’yu davaya doğru çeker ve Alastair'in açgözlülüğü Waldo'nun ilgisini çeker ve davayı üstlenir. Ancak hem medeniyetten hem de dedektiflikten bu kadar uzun bir süre uzak kaldıktan sonra Waldo, Alastair'in adını temize çıkarmak için karmaşık ego ve aldatma ağlarında olayı açıklığa kavuşturmak zorundadır. Mel Gibson’ın başrolünde yer aldığı Last Looks izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.