Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,698 İzlenme
Last Man Down
4.7 IMDB Puanı

Last Man Down

(Last Man Down)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Daniel Stisen Productions
  • Film Süresi 1sa 27dk
Yönetmen
Senaryo Fansu Njie, Daniel Stisen, Andreas Vasshaug
2021 yılında vizyona giren Last Man Down izle filmi Fansu Njie yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılırken filmin senaryosu ise Daniel Stisen, Andreas Vasshaug tarafından kaleme alınmıştır. Pandemi konulu dünyanın sonu temalı filmler arasında yer alan İsveç ve İngiltere ortak yapımı aksiyon filmi Last Man Down full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Daniel Stisen, Olga Kent, Daniel Nehme, Stanislav Ianevski, Madeleine Vall, Natassia Malthe isimleri yer almaktadır.

19 Ekim tarihinde dijital platformlarda yayınlanan Last Man Down Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, dünya ölümcül bir virüs tarafından medeniyeti tehdit etmektedir ve neredeyse kuralsız bir yeni dünya oluşmuştur. Özel kuvvetlerde eğitimli bir asker olan John Wood ise karısının öldürülmesinden sonra özel kuvvetlerdeki görevinden istifa eder ve İsveç’in ormanlarına kendisini atarak adeta bir keşiş hayatı sürmeye başlar. Ormanda kendi kendine yarattığı imkanlarla yeni bir hayat süren John Wood, sıradan bir gün geçirirken bir anda kapısına yaralı bir kadın gelir. Maria Johnson isimli bu kadın ise bir laboratuvarda denek olarak kullanılırken kaçmayı başarmıştır. Ancak peşindeki onu arayan insanlar ise dünyayı kasıp kavuran bu virüsün çaresinin Maria’nın kanında olduğuna inanırlar.

Orman hayatına alışan John Wood ise bu olaya dahil olmak istemese de Maria’nın peşindeki adamların yıllar önce karısını öldüren General Stone’un adamlarını öğrendiğinde bir anda kendisini olayların içinde bulur ve intikam almak için harekete geçer. Aksiyon ve pandemi konulu filmler izlemek isteyenlerin gönül rahatlığı ile sıkılmadan izleyebileceği bir film olan Last Man Down izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izleme sitemiz Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part film izle halinde keyifle izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.