Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,327 İzlenme
Lucy
6.4 IMDB Puanı

Lucy

(Lucy)
Yönetmen
Senaryo Luc Besson
2014 yılında vizyona giren Lucy izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Luc Besson’ın yaptığı Fransa yapımı bir filmdir. Aksiyon, gerilim ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan Lucy full izle filmi psikoteknik yetenekler kazanan bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Choi Min-sik, Amr Waked gibi oyuncular rol almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan Lucy Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Amerikalı Lucy, Tayvan'da okumaktadır ve bir gece kulübünde tanıştığı Richard ile sevgili olmuştur. çıkıyor. Richard'ın Koreli Bay Jang'a teslim etmesi gereken bir evrak çantası için Lucy'yi kandırır ve onu evrak çantasına kelepçeler. Lucy'nin Richard'ı öldüren tehlikeli bir uyuşturucu baronu olan Bay Jang ile tanışmaktan başka seçeneği yoktur. Lucy, evrak çantasının sentetik uyuşturucu CPH4'ü içerdiğini öğrenir ve diğer üç adamla uyuşturucu kuryesi olarak Bay Jang'a çalışmak ve uyuşturucuyu karınlarında gizlenmiş olarak Avrupa'ya nakletmek zorunda kalır.

Ancak Lucy altyazılı izle filminde onu kaçıranlardan biri karnına tekme atar ve vücudundaki CPH4'ün kanına karışmasına neden olur. Bu nedenle Lucy beyin kapasitesinin yanı sıra ve fiziksel ve zihinsel yeteneklerini geliştirir. Yeteneklerini suçluları öldürmek için kullanmaya karar verir ve oradan kaçar. Ancak gücü gittikçe artmaya devam eder ve vücudunu stabilize etmek için daha fazla CPH4 kullanması gereken Lucy'yi yok etmeye başlar. Beyin kapasitesi konusunda bir otorite olan Profesör Norman ile temasa geçer ve bilim adamı onu kurtarmak için umudu haline gelir. Ancak Bay Jang ilacını geri almak istediği için Lucy'nin peşine düşer.

Scarlett Johansson’un başrolünde yer aldığı Lucy izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.