Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
6,964 İzlenme
Memory
5.6 IMDB Puanı

Memory

(Geçmişe Dönüş)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Black Bear Pictures
  • Film Süresi 1sa 54dk
Yönetmen
Senaryo Dario Scardapane, Jef Geeraerts, Carl Joos
Memory izle filmi 2022 yılında Martin Campbell yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Dario Scardapane, Jef Geeraerts, Carl Joos isimlerinin kaleme aldığı Memory (Gemişe Dönüş) izle filmi ABD yapımı aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Liam Neeson, Guy Pearce, Taj Atwal gibi oyuncular rol almaktadır.

Aksiyon filmleri severlerin beğenebileceği türde bir film olan Memory Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Kiralık bir uzman suikastçı olan Alex emekli olma hazırlığı yapmaktadır. Ancak tehlikeli bir suç örgütü için bir işi tamamlamayı reddettikten sonra hedef haline geldiğini öğrenir. Alex Lewis, sağduyulu hassasiyetiyle tanınan uzman bir suikastçıdır. Ahlaki bir bataklığa yakalanan Alex, kurallarını ihlal eden bir işi tamamlamayı reddeder ve onu işe alan insanları, onlar ve FBI ajanı Vincent Serra onu önce bulmadan önce hızla bulup öldürmesi gerekmektedir. Alex intikam için yaratılmıştır, ancak bocalamaya başlayan bir hafızasıyla her hareketini sorgulamak zorunda kalır ve doğru ile yanlış arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır.

Yaptığı sözleşmeyi iptal ettirmeye çalışan Alex, kızın başka biri tarafından öldürüldüğünü öğrenir. Bu onu, babasının ölümünden sonra kızı rehabilite eden FBI ajanı Vincent ve onu işe alan kişilerle karşı karşıya getirir. Alex, çocuk tacirlerini ortadan kaldırmak için yola çıkar, ancak ciddi hafıza kaybının sağlığı ve görevi için zararlı olduğu ortaya çıkar. 2022 yapımı Geçmişe Dönüş izle ya da Memory izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum