Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Alternatif Fragman
1,383 İzlenme
Midway
6.7 IMDB Puanı

Midway

(Midway)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment
  • Film Süresi 2sa 18dk
2019 yılında Roland Emmerich yönetmenliğinde vizyona giren Midway izle filmi İkinci Dünya Savaşı sırasında meydana gelen Midway Savaşı’nı anlatmaktadır. Senaryosu Wes Took’a ait olan ABD ve Hong Kong yapımı savaş filmleri kategorisinde yer alan filmin oyuncu kadrosunda ise Ed Skrein, Patrick Wilson, Luke Evans, Aaron Eckhart, Nick Jonas, Mandy Moore, Dennis Quaid, Tadanobu Asano, Darren Criss ve Woody Harrelson gibi oyuncular bulunmaktadır.

Savaş filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan 2019 yapımı Midway Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Binbaşı Edwin diğer subaylarla birlikte ABD ve Japonya’nın okyanustaki konumlarını tartıştıkları sırada Japonlar olası bir tehdit karşısında harekete geçme planları yapmaktadır. Aradan geçen yılların ardından ABD’nin İkinc Dünya Savaşı’na girmesi ile sonuçlanan Pearl Harbor saldırısı gerçekleşir ve Yamamoto Midway Adası’nı işgal etmek için harekete geçer.

ABD subayları ise Yamamoto’nun planı hakkında kendi aralarında tartışırken herkes farklı fikir beyan eder. Sadece Layton Midway Adası konusunda ısrar eder ve bunu kanıtlamanın bir yolunu arar ve bir kaç kişiyle iletişime geçerek şifreli mesajları ifşa eder. Layton’nun ispatından sonra Mercan Denizine destek kuvvetleri takviye ederler. Aradan birkaç gün geçmesinden sonra Japonlar Midway’e saldırmaya başlar.

ABD uçak gemilerinin ve denizaltılarının müdahalesine rağmen Japon güçlerine karşı etkisiz kalırlar ve onlarda ağır hasar alır. ABD ve Japonya arasında yaşanmış olan hikayenin ve sonucunda ABD’nin İkinci Dünya Savaşı’na girmesi ile sonuçlanan bu filmi Savaş Filmleri severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ediyoruz. Midway izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi savaş filmleri dileriz.