Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır

105,430 İzlenme
Moonfall
5.2 IMDB Puanı

Moonfall

(Moonfall)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi AGC Studios
  • Film Süresi 2sa 10dk
Yönetmen
Senaryo Spenser Cohen, Roland Emmerich, Harald Kloser
2022 yapımı Moonfall izle filmi Spenser Cohen, Harald Kloser ve Roland Emmerich’in senaryosunda imzası bulunan ABD yapımı bilim kurgu ve kıyamet temalı bir film olup fantastik, macera ve aksiyon filmleri türünde yer almaktadır. Moonfall izle filminin yönetmenliğini ise Yarından sonra, The Patriot, Kurtuluş Günü 1 ve 2, Godzilla ve 2012 gibi kıyamet ve dünyanın sonu temalı filmlerinde yönetmenliğini yapan Roland Emmerich yapmaktadır. Dünyamızın uydusu olan Ay’ın yörüngeden çıkması ile yaklaşmakta olan felaketin beyaz perdeye aktarıldığı Moonfall izle filminin oyuncu kadrosunda ise Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Charlie Plummer, Michael Peña, Donald Sutherland gibi oyuncular yer almaktadır.

Vizyon tarihi 4 Şubat 2022 olarak belirlenen Moonfall Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, gecemizi aydınlatan ve dünyadaki gelgit olaylarına sebep olan dünyamızın uydusu olan ay, bir gün sebebi bilinmeyen gizemli bir güç tarafından yörüngesinden çıkartılır. Ayın yörüngeden çıkması ise kısa bir süre sonra Dünya ile çarpışacağı ve yaşamı sonlandıracağı anlamına gelmektedir. Kıyamet günü gelmeden ve dünya yok olmadan birkaç hafta önce ise eski bir astronot olan ve şu an NASA’nın yöneticisi olan Jo Fowler, dünyayı kurtarmanın anahtarına sahip olduğumuzu düşünmektedir.

Moonfall full izle filminde, Jo Fowler’a inanan insan sayısı çok az olmakla beraber, ona destek veren sadece eski bir astronot olan ve daha önce birlikte çalıştıkları Brian Harper ve bir komplo teorisyeni KC Houseman isimleridir. Bu üç kahraman ile beraberindeki birkaç astronot geride tüm sevdiklerini bırakarak, dünyayı kurtarmaya karar verirler ve kendilerini bu görev için feda ederek uzağa imkansız bir göreve giderler. Ancak Ay’a uzaya çıktıklarında yüzyıllardır tünm insanlığın inandığı bir şeyin gerçek olmadığını ve Ayımızın gerçekten dünyanın uydusu olmadığını ve çok tehlikeli başka bir varlık olduğunu keşfederler.

Bu zamana kadar insanlara anlatılanların yalan olduğu ve yıllar önce aya giden astronotların aslında orada başka bir şey buldukları ve insanlardan gizledikleri şeyin, dünyanın sonunu getireceğini kimse tahmin etmemiştir. Kadrosunda ünlü oyuncuların yer aldığı ve dünyanın sonu temalı filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Moonfall izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

13 yorum