Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
81,021 İzlenme
My Hero Academia: World Heroes’ Mission
7.5 IMDB Puanı

My Hero Academia: World Heroes’ Mission

(Boku no Hero Academia: World Heroes Mission)
Yönetmen
Senaryo Kôhei Horikoshi, Yôsuke Kuroda
Filmin Konusu
  2021 yapımı My Hero Academia: World Heroes' Mission izle filmi ya da orijinal adıyla Boku no Hiro Academia: World Heroes Mission izle filmi yönetmen koltuğunda Kenji Nagassaki oturmaktadır. En iyi Japon anime filmleri arasında yer alan ve My Hero anime serisinin üçüncü ve son filmi olan My Hero Academia: World Heroes' Mission full izle filmi Kōhei Horikoshi ismine ait olan Academia manga serisinden uyarlamadır. İzuku ve arkadaşlarının, insanlığın sonunu getirebilecek bir terör saldırısına engel olmak için, dünyadaki tüm süper kahramanları bir araya getirerek verdikleri mücadeleyi anlatan filmin senaryosu Yōsuke Kuroda tarafından kaleme alınan filmin karakter seslendirmelerini ise Daiki Yamashita, Nobuhiko Okamoto, Yuki Kaji isimleri yapmaktadır.

  Anime ve manga severlerin kesinlikle izlemesi gereken serilerden biri olan My Hero Academia 3 izle serisinin son anime filmi My Hero Academia World Heroes Mission türkçe dublaj izle filminin konusuna gelecek olursak, Humarise isimli tarikat, Quirk Doomsday Theory'ye taparken onun bir gün insanlığın yok edebilecek kadar güçlü olacağına inanmaktadır. Humarise, dünyanın her yerinde Quirk kullanıcılarını arabalarını sürerek öldüren Trigger isimli bir gaz ile doldurup bomba haline getirmiştir. Humarise’ın lideri Flect Turn’ün amacı ise bombaları Quirked nüfusunu öldürerek insanlığı kurtarmak adına kullanmayı düşünmektedir.

  İlk bomba patladıktan sonra, My Hero Academia 3 izle süper kahramanları ve beraberindeki bir grup öğrenci, diğer bombaları imha etmek için hedeflerine doğru yola çıkarlar. Izuku Midoriya, Katsuki Bakugo ve Shoto Todoroki üçlüsü de bu ekibin arasındadır. Ekip Otheon’a gittiğinde ise Humarise'a ait herhangi bir iz ve bilgi bulamayınca beklemeye karar verirler. Üç kahramanımız Midoriya, Bakugo ve Todoroki ise şehirde dolaşırken bir mücevher soygununa denk gelir ve hırsızları kovalamaya başlar. Diğer tarafta ise Humarise için çalışan bir bilim adamı olan Allan Kay ise çok gizli bir evrak çantasıyla kaçarken, Humarise ajanı Beros tarafından yakalanır ve saldırıya uğrar. Bu saldırı ise Midoriya ve Rody'nin mücevher hırsızlarını kovalarken, yakınlarında bir kaza olmasına neden olur ve Rody yanlışlıkla Kay'in evrak çantasını kaparken Midoriya ise Kay'ı yakalar.

  My Hero Academia 3 World Heroes' Mission altyazılı izle filminde daha sonra kahramanlarımız bir polis tarafından saldırıya uğrarken Midoriya, Blackwhip’i kullanarak Rody ile birlikte kaçmayı başarır. Sonrasında ise Midoriya, toplu katliam yapmakla suçlanır ve ekipten atılır. Midoriya ve Rody ise bu olayın üzerine yakınlardaki bir ülke olan Klayd'a giderler ve Todoroki'ye yeni hedefi hakkında şifreli bir mesaj gönderip onu da Klayd’a çağırırlar. Aynı gece Rody ev hasretine dayanamaz ve evrak çantasını gizlice polise bildirir ve sonrasında gelen polislerin Humarise için çalışan ajanlar olduğu ortaya çıkar. Bu sırada kuş arkadaşları Pino tarafından uyandırılan Midoriya, Rody’yi kurtarır. Rody, bu olay üzerine Midoriya'dan özür diler ve babasının Humarise'e katılmak için aileyi terk ettiğini ve aileden dışlandığını itiraf eder.

  Boku no Hero Hero Academia 3 izle filminde İkili, bulundukları ülke sınırında Beros’un saldırısına uğrarken, son anda yetişen Bakugo ve Todoroki tarafından kurtarılır ve Beros, yakalanmamak için vadiye atlar. Midoriya, evrak çantasını kurcaladığında Rody'nin çocukken oynadığı bir bulmacanın bulunduğu gizli bir göz keşfeder ve Rody bulmacayı çözdükten sonra içinde bir USB ve disk bulurlar. Bu evraklarda ise Kay, kendisinin ve Rody'nin babası Eddy’nin, Humarise tarafından bomba yapmaya zorlandıklarını açıklayan bir mesaj vardır ve cihazda, Kay ve Eddy’nin oluşturduğu bombaları imha kodları da bulunmaktadır. Diğer tarafta ise Humarise, kalan bombaları iki saat içinde patlatacaklarını ve Kahramanların onları bulmak için küresel panikle yaratmaya zorlayacaklarını açıklar.

  Ekip daha sonra Humarise'nin ana merkezine gider ve burada ilk olarak Bakugo ve Todoroki Humarise ajanlarıyla savaşırken Midoriya ise Quirk'in kendisiyle temasa geçen her şeyi yansıtan Flect ile karşı karşıya gelir. Flect'in savunması karşısında ezilen ve yetersiz kalan Midorya, Rody’nin kardeşlerinin hayatı karşısında ihanet ettiğini öğrenince daha da morali bozulur. Ancak bunun bir numara olduğunu anlar ve Flect'i hazırlıksız yakalayınca onu yenmeyi başarır. Son zamanların en iyi animelerinden biri olan My Hero Academia: World Heroes' Mission izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi anime filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

227 yorum