Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,801 İzlenme
Night Raiders
5.2 IMDB Puanı

Night Raiders

(Night Raiders)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Alcina Pictures, Eagle Vision
  • Film Süresi 1sa 41dk
2021 yılında vizyona giren Night Raiders izle filmi, Danis Goulet tarafından yönetmenliği ve senaristliği yapılan Kanada ve Yeni Zelanda ortak yapımı bir filmdir. Dünyanın sonu temalı filmler arasında yer alan Night Raiders full izle filmi, aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer alan bir bilim kurgu filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Elle-Máijá Tailfeathers, Brooklyn Letexier-Hart, Alex Tarrant, Amanda Plummer, Violet Nelson gibi oyuncular yer almaktadır.

Distopik filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Night Raiders Türkçe Dublaj izle filmi, 2044 yılında geçmektedir ve kızını kurtarmak için askeri hükümete direniş hareketine katılan bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Night Raiders altyazılı izle filminin konusuna gelirsek, tüm çocuklar devletin malıdır ve akademiler adı verilen yatılı okullara gitmek zorundadırlar. Bir Cree annesi olan Niska ve 11 yaşındaki kızı Waseese ormanda herkesten izole bir şekilde yaşamaktadırlar.

Ancak orman şartları anne ve kızı şehre girmeye zorlar. Night Raiders izle filminde oldukça riskli olan bu hareket başarısız olursa kızı Waseese, şehirde devriye gezen dronelar tarafından yakalanıp zorla akademiye götürülecektir. Çocuklar ise akademiye götürüldükten sonra mezun olana kadar orada büyütülüyor ve ardından vatandaş oldukları Emerson’a götürülmektedirler. Emerson şehri ise savaşı kazanan taraftır. Ayrıca çocuklar akademiye girdikten sonra anne babalarını bir daha göremezler.

Ancak bir süre sonra yoksulluk ve umutsuzlukla dolu bir dünyada Niska, yakın bir arkadaşı tarafından Waseese'in akademide daha iyi olacağına ikna olur ve orada, Waseese hiçbir zaman temel ihtiyaçlar için endişelenmek zorunda kalmayacaktır. Ayrıca ihtiyacı olan sağlık hizmetlerini de alabilecektir. Niska kızının mezun olduğunda, kendisiyle birlikte ıssız şehirde kalmaktansa bir Emerson vatandaşı olarak daha umutlu bir geleceği olacağını düşünmeye başlar.

Night Raiders izle filminde aradan on ay geçmesinden sonra Niska, Waseese'in kaldığı akademinin kenar mahallelerini düzenli olarak ziyaret etmektedir. Ancak bir süre sonra Niska, akademinin göründüğü gibi olmadığını bildiren bir grup Cree isyancısı ile karşılaşır. İsyancılar ona çocukların beyinlerini Emerson için savaşmak için ruhsuz askerler olarak yıkandıklarını söyler. Ayrıca isyancılar Niska'ya, Waseese'in artık onu kızı olarak tanıyamayacağı noktaya gelmeden önce kaçırmaları gerektiğini söylerler.

Niska ise bu durumdan sonra kızını kaçırmak için onlara katılmaya karar verir. Distopik bir bilim kurgu filmi olan Night Raiders izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.