Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
5,290 İzlenme
Ninja’nın İntikamı
6.3 IMDB Puanı

Ninja’nın İntikamı

(Ninja Assassin)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 39dk
Yönetmen
Senaryo Matthew Sand, J. Michael Straczynski
Ninja Assassin izle ya da Ninja’nın İntikamı izle filmi James McTeigue yönetmenliğinde 2009 yılında vizyona girmiştir. ABD ve Almanya ortak yapımı olan Ninja Assasin full izle filmi dövüş filmleri severlerin izlemesi gereken aksiyon filmleri türünde olan filmlerden biridir. Senaryosu J. Michael Straczynski’a ait olan Ninja’nın İntikamı filminin oyuncu kadrosunda ise Rain, Joon Lee, Jonathan Chan-Pensley, Ill-Young Kim gibi isimler yer almaktadır.

Ninja Assassin Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Lord Ozunu yönetimindeki Ozunu klanı ailesi ölen çocukları bulup suikastçi olmaları için ninja olarak yetiştirilmektedir. Yetimlerden biri olan Raizo ise bir başka yetim olan Kiriko isimli kıza aşık olur. Kiriko bu ağır eğitimlerden bunalıp kaçmak ister ve kaçışına Raizo yardım eder ancak daha sonra diğer ninjalar tarafından yakalanan Kiriko, Raizo’nun önünde idam edilir. Yıllar sonra Raizo bir göreve gönderilir ve Uzuno ona bir haini öldürmesini emreder. Bir gökdelenin çatısında diğer ninjalar ile birlikte haini öldürmek üzereyken Raizo geçmişte Kiriko’nun ölümünü hatırlar ve Ozunu’ya saldırıp diğer ninjalarla kapışır.

Zorda olsa kaçmayı başaran Raizo kendi kendini eğitmiştir ve Ozunu klanının peşine düşer. Bir İnterpol ajanı olan Mika Coretti ise siyasi bağlantısı olan cinayetleri araştırmaktadır ve sonunda bu cinayetlerin Ozunu klanı ile bağlantısını çözer. Daha sonra Raizo ile tanışır ve amiri Maslow ile görüşüp itirafçı olmasını ister. Ancak Maslow Raizo’yu tutuklar ve onu kaçırırlar. Bu sırada ninjalar ise Raizo’nun yerini öğrenmiştir ve oraya baskın yaparak herkesi öldürürler. Ninjalar ona ulaşmadan Mika, Raizo’yu serbest bırakır ve kaçmayı başarırlar.

Ancak ninjalar takip ederler ve Raizo’yu saklandıkları motelden kaçırırlar. Mika ise Raizo’ya takip cihazı yerleştirmiştir ve özel kuvvetlerin desteği ile yerlerini tespit ederler. Aksiyon dolu dövüş sahnelerinin yer aldığı Ninja Assasin izle ya da Ninja’nın İntikamı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan en iyi yabancı film izle
sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum