Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,818 İzlenme
Nuh: Büyük Tufan
5.8 IMDB Puanı

Nuh: Büyük Tufan

(Noah)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 18dk
Senaryo Darren Aronofsky, Ari Handel
Nuh: Büyük Tufan izle filmi 2014 yılında Darren Aronofsky yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Aronofsky ve Ari Handel’in kaleme aldığı Noah izle filmi ABD yapımı olup aksiyon ve macera türlerinde yer alan bir dram filmidir. Nuh Büyük Tufan izle filminin oyuncu kadrosunda ise Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Anthony Hopkins, Emma Watson gibi oyuncular rol almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan Nuh Büyük Tufan Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Nuh, kıyamet tufanı dünyayı temizlemeden önce çok önemli bir görevi üstlenmek üzere Tanrı tarafından seçilir. Başlangıçta hiçbir şey yoktur ve hikayenin bu versiyonu, yükselen sel suları gezegeni insanlığın kötülüğünden temizlerken, Tanrı'nın Dünya'nın masum hayvanlarını kurtarmak için emanet ettiği adam olan Noah'a odaklanarak başlıyor. Adem ve Havva'nın günahlarının oğulları Cain ve Abel aracılığıyla nesiller boyunca nasıl geçtiğini ve doğru kardeşleri Seth'in soyundan yaratılışı savunmakla nasıl görevlendirildiğini gözler önüne serilmektedir. Bir gün, Şit'in soyundan gelen Nuh, kırda yiyecek ararken, babasının Kabil'in soyundan biri tarafından öldürüldüğünü görür. Bu süreçte, Noah'nın doğuştan gelen hakkı ondan çalınır.

Nuh Büyük Tufan izle filminde yıllar sonra, Nuh, üç çocuk babası olarak, toprak üzerinde duran her canlıyı yok edecek olan büyük tufanı önceden bildiren bir vizyon görür. Bu vizyon, Noah'ın görevini anlamak için büyükbabası Methuselah'ı aramasına neden olur. İkinci bir vizyon, Nuh'un büyük sel sırasında her canlı hayvanı barındırmak için tasarlanmış devasa bir gemi inşa edeceğini ortaya çıkardığında, Nuh, karısı Naameh, üç oğulları Shem, Ham ve Japheth ve evlat edinen kız kardeşleri Ila, ışık varlıkları olarak yaratılmış, ancak taş ve çamurla kaplanmış ve Tanrı tarafından ölüm için terk edilmiş bir melek ırkı olan Watchers'ın yardımıyla hemen gemide inşaata başlar.

2014 yapımı olan Noah izle ya da Türkçe adıyla Nuh Büyük Tufan izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum