Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Alternatif Fragman
64,289 İzlenme
Nymphomaniac Vol.1
6.9 IMDB Puanı

Nymphomaniac Vol.1

(İtiraf: Bölüm 1)
Kategori
Nymphomaniac Vol.1 izle yada İtiraf: Bölüm 1 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle filmi 2013 yılında yönetmenliği ve senaristliği Lars von Trier tarafından yapılan bir dram filmidir. 14 ödül ve 28 adaylığı bulunan bu filmin oyuncu kadrosunda Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell, Uma Thurman, Jean-Marc Barr, Willem Dafoe ve Connie Nielsen gibi oyuncular yer almıştır. Nymphomaniac Vol.1 Türkçe Dublaj izle filmin konusu ise, Seks bağımlısı bir kadın olan Joe’nin nemfomani durumlarından kurtulmaya çalışmasını konu ediyor.

Bir gece Seligman, ikamet ettiği apartmanın arka sokağında Joe isimli bir kadını yerde baygın halde ve dövülmüş olarak bulur ve evine götürür. Joe, Seligman’a genç yaşlarda başlayan seks düşkünlüğü hikayesini anlatmaya başlar. Henüz daha ergen olduğu bir gün Joe bekaretini Jerôme adında serseri bir adama kaybetmiştir. İlk tecrübesi sonucunda hayal kırıklığına uğrayan Joe, Seligman’a yaşadıklarını anlatmaya devam eder ve tecrübelerini kafasında sayısal dizilimlere benzediğini düşündüğünü söyler.

Birkaç yıl sonra ise Joe, birlikte tren yolculuğu yaptığı arkadaşı B ile iddiaya girer ve trenin başından sonuna kadar türk erkekleri kışkırtmaya çalışırlar. En çok sayıya ulaşan iddiayı kazanır. Nymphomaniac Vol.1 izle ya da İtiraf: Bölüm 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum