Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Alternatif Fragman
24,369 İzlenme
Nymphomaniac Vol.2
6.7 IMDB Puanı

Nymphomaniac Vol.2

(İtiraf: Bölüm 2)
Kategori
Nymphomaniac Vol.1 izle filminin devamı olan Nymphomaniac Vol.2 Türkçe Dublaj izle filmi 2014 yılında yönetmenliği ve senaristliği Lars von Trier tarafından yapılan bir dram filmidir. 14 ödül ve 25 adaylığı bulunan bu filmin oyuncu kadrosunda Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell, Uma Thurman, Jean-Marc Barr, Willem Dafoe ve Connie Nielsen gibi oyuncular yer almıştır.

Filmin içeriğine ve sahnelerine göre her ne kadar erotik bir film gibi görünse de aslında ağır bir dram filmi olan Nymphomaniac Vol.2 türkçe dublaj izle filminde seks bağımlısı Joe’nun hikayeleri devam ediyor. Joe hayatını anlattığı Seligman'ın hikayeleri ile bir bağlantı kuramayacağını anlamadan önce cinsellikle ilgili tüm hislerini kaybetmesinin önemini görmezden geldiği için Seligman'dan rahatsız olur. Hikayenin mutsuz bir sonla bitmemesi için Joe, K'nin onu Sessiz Ördek ile tanıştırmasıyla bitirir, bu da Seligman'ın K'nin yeteneklerine şaşırmasına ve etkilenmesine neden olur.

Nymphomaniac Vol.1 izle filminin devamı olan Nymphomaniac Vol.2 türkçe dublaj izle veya Nymphomaniac 2 türkçe altyazılı izle filmini 4K Full HD ve 1080p kalitesinde kesintisiz olarak en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın