Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,827 Görüntülenme
Ölmemi İsteyenler
6.0 IMDB Puanı

Ölmemi İsteyenler

(Those Who Wish Me Dead )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 1sa 40dk
Yönetmen
Senaryo Michael Koryta, Charles Leavitt, Taylor Sheridan
2021 yılında vizyona giren Those Who Wish Me Dead izle ya da Ölmemi İsteyenler izle filmi Taylor Sheridan yönetmenliğinde gösterime giren ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Michael Koryta’ya ait olan ve filmler aynı adı taşıyan romandan uyarlanarak Charles Leavitt ve Taylor Sheridan tarafından yazılan Ölmemi İsteyenler full izle filmi, dram ve suç filmleri türünde yer alan bir aksiyon filmidir. Babasının öldürülmesine tanık olan küçük bir çocuğun, ormanda gözcülük yapan ve orman itfaiyecisi olan bir kadınla birlikte Montana vahşi ormanlarında, peşlerindeki tetikçilerden kaçan bir çocuğun hikayesi anlatılmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Angelina Jolie, Finn Little, Jon Bernthal, Nicholas Hoult, Aidan Gillen, Medina Senghore, Jake Webber isimleri yer almaktadır.

Ölmemi İsteyenler Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Hannah Faber Montana'da bir orman itfaiyecisi olarak görev yapmaktadır. Felaket bir orman yangını sırasında, üç çocuğu alevlerden kurtaramaması yüzünden psikolojik olarak çöküştedir ve o gün yaşananlar sürekli gözünün önüne gelmektedir. Diğer tarafta ise Florida'da bir evi yakan baba Jack ve oğlu Patrick adında iki tetikçi vardır. Saldırı yapacakları ev ise Bölge Savcısına ait bir evdir. Owen Casserly haberleri dinlerken paniğe kapılır ve çabucak oğlu Connor'ı alır ve evden kaçar.

Those Who Wish Me Dead izle filminde yolculukları sırasında Owen, oğluna muhasebeci olduğunu ve son zamanlarda hükümete karşı bazı kanıtlar bulduğunu açıklar. Ona göre, peşlerine düşen bu iki suikastçı hükümet için çalışmaktadır ve egemenliklerini korumak için Bölge Savcısını öldürmüşlerdir. Owen ise kanıtları çoğalttığı için hedef haline gelmiştir. Owen, Montana'da bir şerif olan ve aynı zamanda Hannah Faber'ın eski sevgilisi olan kayınbiraderi Ethan Sawyer'a ulaşır. Ancak Owen ve oğlu Montana'ya varır varmaz, peşlerindeki tetikçiler onlara tuzak kurar ve araba bir uçurumdan aşağı düşer. Owen öldürülür, ancak ölmeden önce oğlunun kaçmasına yardımcı olur. Daha sonra Hannah, tesadüfen Connor’ı nehrin yakınında bulur.

Görevi mutlak bir şekilde yerine getirmesi gereken Jack ve Patrick, çocuğu ve Hannad’ı sıkıştırdıktan sonra ne olursa olsun ölmeleri için ormanı yakmaya çalışırlar. Hannah Faber, önce ikinci tetikçiyi öldürerek ve ardından yanıkları önlemek için suda saklanarak Connor'ı kurtarmayı başarır. En sonunda Connor'ı kurtarmasıyla daha önce başından geçen çocukları kurtaramama duygusundan da kurtulur. Şerif Ethan'ın hamile karısı Allison ise kurtulan tetikçiyi tüfeğiyle öldürür ve gözetleme kulesinde Ethan'ı yaralı olarak bulur.

Ertesi sabah yangın söndüğünde, yardım için helikopter gelir ve sonrasında Connor ve Hannah gazetecilere ulaşarak tüm sırları ortaya çıkarırlar. Sonrasında ise kimsesiz kalan Connor’ı Hannah, korumaya söz verir. Aksiyon filmleri severlerin vakit geçirmek için izleyebileceği kaliteli bir film olan Ölmemi İsteyenler izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın