Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,497 İzlenme
Ölümcül Makineler
6.1 IMDB Puanı

Ölümcül Makineler

(Mortal Engines)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Media Rights Capital (MRC)
  • Film Süresi 2sa 8dk
Senaryo Philip Reeve, Philippa Boyens, Peter Jackson
2018 yılında vizyona giren Mortal Engines izle ya da Ölümcül Makineler izle filmi, yönetmenliğini Christian Rivers’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Philip Reeve'in aynı isimli romanından uyarlanarak Philippa Boyens ve Peter Jackson isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Aksiyon, macera, fantastik ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan Ölümcül Makineler full izle filmi kıyamet sonrası bir dünyada tüm şehirlerin tekerlekler üzerinde hareketli ve motorlu olduğu ve bu karmaşanın içinde yaşayan insanların hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Hera Hilmar, Robert Sheehan, Hugo Weaving, Jihae Kim, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide, Regé Jean Page, Stephen Lang isimleri rol almaktadır.

Distopik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Ölümcül Makineler izle filminin konusuna gelirsek, şehirlerin tekerlekler üzerinde ilerlediği ve hayatta kalmak için birbirlerini tükettiği kıyamet sonrası bir dünyada, iki kişi Londra'da buluşur ve bir komployu durdurmaya çalışır. Gizemli bir genç kadın Hester Shaw, yoluna çıkan her şeyi yiyip bitiren dev, yırtıcı bir şehri durdurabilecek tek kişi olarak ortaya çıkar. Vahşi ve annesinin hatırası tarafından şiddetle yönlendirilen Hester, Londra'dan dışlanan Tom Natsworthy ile ve başında ödül olan tehlikeli bir kanun kaçağı Anna Fang ile güçlerini birleştirir.

Ölümcül Makineler izle filmi, medeniyetin korkunç bir olayla yok edilmesinden binlerce yıl sonra geçmektedir ve insanoğlu bu duruma uyum sağlamıştır. Yeni bir yaşam biçimi gelişir ve devasa hareketli şehirler artık Dünya'yı dolaşmakta ve daha küçük çekiş kasabalarını acımasızca avlamaktadır. Büyük çekişme şehri Londra'nın alt katmanlarından gelen Tom Natsworthy, tehlikeli kaçak Hester Shaw ile karşılaştıktan sonra kendini hayatta kalmak için savaşırken bulur. Yolları asla kesişmemesi gereken iki zıt karakter, geleceğin gidişatını değiştirecek olan beklenmedik bir ittifak kurar. 2018 yapımı Mortal Engines izle ya da Ölümcül Makineler izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.