Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
8,215 İzlenme
Önemsiz Biri
7.4 IMDB Puanı

Önemsiz Biri

(Nobody)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 87North
  • Film Süresi 1sa 32dk
2021 yılında vizyona giren Nobody izle Türkçe adıyla Önemsiz Biri izle filmi, Ilya Naishuller yönetmenliğinde gösterime girmiştir. Senaryosu Derek Kolstad tarafından kaleme alınan Nobody full izle filmi evi soyulan bir adamın, tehlikeli hayatına geri dönerek intikam alan bir adamın hikayesini anlatmaktadır. ABD yapımı gerilim ve aksiyon filmleri türünde yer alan Önemsiz Biri full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Bob Odenkirk, Connie Nielsen, RZA, Christopher Lloyd, Aleksey Serebryakov gibi oyuncular yer almaktadır.

Breaking Bad ve Better Call Saul izle gibi fenomen dizilerin sevilen oyuncusu Bob Odenkirk’ün başrolünde yer aldığı Önemsiz Biri Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Hutch Mansell isimli sıradan bir hayat yaşayan, karısı Becca ve iki çocuğu ve kayınpederi Eddie'nin şirketinde sıradan bir işte çalışan sıradan görünümlü bir adamdır. Bir gece, silahlı iki kişi evlerine girer ve oğlu Blake’in evde onlarla karşılaşması ile bir arbede yaşanır ve Hutch müdahale etmeye isteksiz olsa da, oğluna yumruk atan adamı bırakması için oğluna yalvarır. Daha sonra hırsızlar evden gider ve bu olay herkesin onun korkak biri olduğunu düşünmesine neden olur.

Nobody Türkçe Dublaj izle filminde Hutch, kardeşi Harry ile konuşurken, hırsızların çaresiz, korkmuş ve boş bir silah kullandıkları için onlara zarar vermek istemediğini söyler. Aynı gün kızı Sammy, kayıp bileziğini bulmak için yardım ister ve babası David'i görmeye gider. Daha sonra hırsızların izini sürmek için eski FBI rozetini ve silahını alır. Sonunda hırsızların evini bulur ve onları tehdit eder, ancak onların hasta olan bebeklerini görünce oradan ayrılır. Bir başka yerde ise haydutlar tarafından durdurulan bir otobüse denk gelen Hutch, bir önceki olayda hayal kırıklığına uğrayan Hutch, kendisini tatmin etmek için, genç bir kadını cinsel tacizden koruma bahanesiyle onları döver.

Eve döndüğünde ise ailesiyle iletişim kurmadığını fark eder ve onlarla yeniden konuşmak ister. Harry ise Hutch'a dövdüğü kişilerden biri hakkında bilgi veren birini görmeye gider ve işin başındaki adamın bir Rus suç lordu olan Yulian Kuznetsov'un küçük kardeşi olduğunu öğrenir. Yulian misilleme olarak, Hutch'u evinde yakalamak için en yakın adamı Pavel ile birlikte birkaç adam gönderir ve Hutch durumu fark edince ailesini saklar ve Pavel onu yakalamadan önce diğer adamların çoğunu öldürür. Hutch kendine geldiğinde ise kilitli bir araba bagajında kendini bulur ve yanındaki yangın söndürücüyü kullanarak arabayı kullananın kaza yapmasına neden olur ve sonrasında Pavel ve diğer adamları da öldürür.

Hutch daha sonra Önemsiz Biri izle filminde delilleri yok etmek için evini ateşe verir. Sonrasında Hutch’ın eskiden istihbarat teşkilatların bir suikastçısı olduğu ortaya çıkar. Geçmişte hedeflerinden birinin serbest kalmasına izin verdikten bir yıl sonra onu tekrar bulup mutlu bir hayat yaşadığını gördükten sonra kendisi de benzer bir hayat istediği için amirlerinin emirlerine uymayarak emekli olmuştur. Son yılların en iyi filmlerinden biri olan Nobody izle ya da Önemsiz Biri izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum